Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2358C Łabiszyn - Pturek w miejscowości. Pturek
Zarząd Dróg Powiatowych w Żninie z siedzibą w Podgórzynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00105947
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00105947/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-06 14:43
- Lokalizacja
- Żnin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-895d319b-b6f9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5621538164
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00105947 z dnia 2021-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2358C Łabiszyn - Pturek w miejscowości. Pturek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Żninie z siedzibą w Podgórzynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092366502
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podgórzyn 62a
1.5.2.) Miejscowość: Żnin
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-400
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 523020668
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@znin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdpznin.nbip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_znin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pełnienie funkcji zarządcy drogi w rozumieniu przepisów ustawy o drogach publicznych w odniesieniu do dróg powiatowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2358C Łabiszyn - Pturek w miejscowości. Pturek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-895d319b-b6f9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00105947
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000166/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2358C Łabiszyn - Pturek w miejscowości Pturek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00056351/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DT 2410.18.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2358C Łabiszyn – Pturek w miejscowości Pturek”
STAN PROJEKTOWANY: W ramach przedmiotowego zadania przewiduje się wykonanie budowy chodnika w ramach przebudowy drogi w miejscowości Wenecja w ciągu drogi powiatowej nr 2358C Łabiszyn - Pturek w m. Pturek na długości 712 m. Zasadniczym zadaniem projektowanej budowy chodnika jest poprawa bezpieczeństwa. Przy istniejącym obecnie natężeniu ruchu jest duże ryzyko wypadkowe dla pieszych poruszających się wzdłuż drogi powiatowej na terenie miejscowości.
ZAKRES ROBÓT OBEJMUJE MIĘDZY INNYMI:
odtworzenie trasy w terenie;
wycinka i karczowanie drzew i krzewów;
usunięcie warstwy darniny;
wykonanie koryta pod krawężnik, obrzeża, zjazdy i nawierzchnię chodnika;
wykonanie profilowania i zagęszczenie podłoża;
ustawienie krawężników na ławie betonowej z oporem;
ustawienie obrzeży chodnikowych na ławie betonowej z oporem;
ustawienie oporników na ławie betonowej z oporem;
ułożenie warstw konstrukcyjnych chodnika i zjazdów;
ułożenie nawierzchni chodnika, zjazdów;
frezowanie nawierzchni drogi
skropienie emulsją i wykonanie warstwy ścieralnej;
odtworzenie rowów za chodnikiem;
wykonanie ścieków podchodnikowych;
ustawienie barier typu U-12.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz kosztorys ofertowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 293531,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 461137,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 293531,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U.T. BE - DROGS Zenon Budziak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5620006270
7.3.3) Ulica: Bożejewiczki ul. Okrężna 13
7.3.4) Miejscowość: Bożejewiczki
7.3.5) Kod pocztowy: 88-400
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 293531,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |