„Poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez przebudowę chodnika wraz z oświetleniem przy ul. Wiejskiej w Złotym Stoku”
GMINA ZŁOTY STOK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00105985
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00105985/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-06 14:55
- Lokalizacja
- Złoty Stok, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cbf19bbf-cf34-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8871635183
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00105985 z dnia 2021-07-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez przebudowę chodnika wraz z oświetleniem przy ul. Wiejskiej w Złotym Stoku”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZŁOTY STOK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718484
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 22
1.5.2.) Miejscowość: Złoty Stok
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-250
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748164164
1.5.8.) Numer faksu: 748164133
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@zlotystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zlotystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zlotystok.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez przebudowę chodnika wraz z oświetleniem przy ul. Wiejskiej w Złotym Stoku”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbf19bbf-cf34-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00105985
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001015/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez przebudowę chodnika wraz z oświetleniem przy ul. Wiejskiej w Złotym Stoku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RL.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja techniczna oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiar robót stano-wiący materiał pomocniczy do oszacowania ceny ofertowej Wykonawcy stano-wiące załączniki do SWZ.
2) Wykonawca zobowiązuje się do wykonania wszystkich robót niezbędnych w celu wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z dokumentacją projektową, specyfi-kacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, z zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, obowiązującymi przepisami, normami, uzgod-nieniami z uwzględnieniem likwidacji barier architektonicznych dla osób niepeł-nosprawnych, z zaleceniami inwestora oraz do oddania przedmiotu zamówienia Zamawiającemu, w określonym terminie.
3) Przedmiot zamówienia musi być wykonany zgodnie z obowiązującymi na dzień odbioru końcowego przepisami i normami, a w szczególności z przepisami Prawa budowlanego oraz na ustalonych w projekcie umowy warunkach.
4) Wykonawca, oprócz ww. obowiązków zobowiązuje się do:
a) protokolarnego przejęcia terenu budowy w terminie 3 dni roboczych od dnia podpisania umowy, jego zabezpieczenia i należytego utrzymania,
b) wprowadzenia i utrzymania, przez okres wykonywanych robot, czasowej or-ganizacji ruchu wraz z zatwierdzeniem go,
c) organizacji zaplecza budowy oraz pomieszczeń socjalno-sanitarnych dla pra-cowników i miejsca składowania materiałów,
d) w momencie rozpoczęcia inwestycji montaż tablicy informacyjnej o wymia-rze min. 80 cm x 120 cm zgodnie z wzorem przedstawionym przez Zamawia-jącego
e) wystąpienia do gestorów sieci o protokolarne przekazanie urządzeń na czas prowadzenia robót, a po zakończeniu prac protokolarne przekazanie ich wła-ścicielom, a także udostępnienia placu budowy gestorom sieci, celem wyko-nywania przez nich robót na swoich zasobach,
f) zapewnienia dostawy niezbędnych mediów do realizacji robót i opłaty za ich dostawę; wykonawca we własnym zakresie zapewnia niezbędne media warun-kujące prawidłowe wykonawstwo robót,
g) poniesienia wszelkich kosztów związanych z realizacją i bieżącym nadzorem kierownika budowy nad robotami oraz wypełnieniem wszystkich zobowiązań wynikających z decyzji, uzgodnień i opinii w tym także tych, które Wyko-nawca zobowiązany jest uzyskać w trakcie realizacji robót budowlanych,
h) przekazania Zamawiającemu oświadczenia o podjęciu obowiązków przez kie-rownika budowy, w dniu podpisania umowy,
i) czyszczenia na bieżąco nawierzchni przyległych dróg w przypadku nawożenia błota z terenu budowy na kołach maszyn, samochodów i innych urządzeń technicznych,
j) uporządkowania terenu budowy i terenu przyległego po zakończeniu robót,
k) wywozu materiału i gruzu z rozbiórki na składowisko odpadów i poniesienia kosztów ich składowania z uwzględnieniem zapisu §2 ust. 2 pkt 3 i 20 projek-tu umowy (załącznik nr 5 do SWZ),
l) wywozu pochodzących z rozbiórki mas mineralno-bitumicznych do zakładu utylizacji i dokonanie ich utylizacji z uwzględnieniem zapisu §2 ust. 2 pkt 20 projektu umowy (załącznik nr 5 do SWZ),
m) obsługi geodezyjnej w trakcie realizacji robót budowlanych, jak i do wykona-nia pomiaru geodezyjnego powykonawczego wraz ze stroną tytułową i dołą-czoną legendą, dostarczonego również w formie elektronicznej na płycie CD (skan sekcji mapy rozdzielczej 300DPJ w formacie TIF),
n) ochrony punktów osnowy geodezyjnej, a w przypadku ich zniszczenia lub ko-nieczności ich przeniesienia - zlecenia uprawnionej jednostce wykonawstwa geodezyjnego ich odtworzenia lub założenia nowych,
o) przedłożenia Zamawiającemu przed podpisaniem umowy dokumentów wyni-kających ze specyfikacji warunków zamówienia,
p) zapewnienia uczestnictwa kierownika budowy w radach budowy, a kierowni-ków robót branży sanitarnej i branży elektrycznej w czasie gdy będą realizo-wane roboty danej branży.
q) wykonania badań i pomiarów w czasie wykonywania robót budowlanych oraz badań odbiorowych zgodnie ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych,
5) Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje pro-dukty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zao-ferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych itp. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wyma-gania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicz-nych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne w zakresie opisywanym.
6) Zadanie finansowane jest z budżetu Gminy Złoty Stok i współfinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233140-2 - Roboty drogowe
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofertSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
| 2021-07-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |