Budowa strzelnicy w Powiecie Siemiatyckim
POWIAT SIEMIATYCKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00106406
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00106406/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-07 09:28
- Lokalizacja
- Siemiatycze, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17458447-9905-11eb-90e5-2aec432e2be5
- Identyfikator
- 5441437102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00106406 z dnia 2021-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa strzelnicy w Powiecie Siemiatyckim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SIEMIATYCKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658611
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Legionów Piłsudskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Siemiatycze
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 85 65 66 512
1.5.8.) Numer faksu: 85 65 66 501
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@siemiatycze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siemiatycze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.st.siemiatycze.wrotapodlasia.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa strzelnicy w Powiecie Siemiatyckim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17458447-9905-11eb-90e5-2aec432e2be5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106406
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001464/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa strzelnicy w powiecie siemiatyckim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00032602/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.OG.272.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4426857,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa strzelnicy cywilno-sportowej z możliwością wykonywania strzelań na odległość do 100 m wraz z infrastrukturą techniczną towarzyszącą obsłudze strzelnicy na dz. ew. nr 103, obręb Klukowo, realizowana w ramach zadania pod nazwą : „Budowa strzelnicy w Powiecie Siemiatyckim”.
W ramach inwestycji obejmuje się budowę:
- strzelnicy cywilno-sportowej wraz z budowlami i urządzeniami zabezpieczającymi;
- budowa kontenerowego zaplecza administracyjno- biurowego,
- magazynu i wiaty szkoleniowej z wewnętrznymi instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, wentylacją,
instalacją grzewczą i elektryczną,
- układ komunikacyjny w postaci dojść, dojazdów, placu manewrowego, miejsc postojowych
nawierzchni utwardzonych na działce nr ew. nr 103, obręb Klukowo,
- studni i szczelnego zbiornika na nieczystości z instalacjami poza budynkiem:
- infrastruktura techniczna obejmująca urządzenia z zakresu zaopatrzenia w wodę, odprowadzenia
ścieków, energii elektrycznej, odwodnienie terenu
- budowy doziemnych instalacji przyłącza energii elektrycznej,
- budowa urządzeń i budowli zabezpieczających: projektowane zabezpieczenia boczne, kulochwyt
główny, zabezpieczenia-przesłony pionowe, zabezpieczenia stanowisk strzeleckich w celu
zapewnienia odpowiednich zabezpieczeń balistycznych przed wyjściem pocisków poza strzelnicę.
2. Szczegółowy zakres, wymagania i sposób realizacji zamówienia określa Dokumentacja Techniczna wszystkich branż, stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ w skład, której wchodzą:
- Załącznik nr 1a – Dokumentacja Budowlana,
- Załącznik nr 1b – Projekt wykonawczy zawierający Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz Przedmiar robót,
- Załącznik nr 1c – Projekt Technologiczny.
3. Wykonawca zrealizuje roboty zgodnie z dokumentacją projektową oraz wykona wszelkie towarzyszące czynności niezbędne do zrealizowania całego zadania. Wykonawca bierze na siebie pełną odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie, uruchomienie, regulację i działanie urządzeń, jak również za jakość wykończenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zaoferowana cena przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia tj. 4 700 000,00 zł. Cena oferty najkorzystniejszej wynosi - 9 412 900,46 zł .Wobec faktu, że zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy pzp postępowanie zostaje unieważnione.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9412900,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11070000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie unieważniono na podstawie art.255 pkt 3 ustawy Pzp.| 2021-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |