Wymiana kotłów gazowych na kondensacyjne w kotłowni MCK

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KULTURY W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00108090
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00108090/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-08 11:00
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1830ab4c-bae2-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6751000104
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie kotłówRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne gazoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

WŁODZIMIERZ MERESKraków, PL · lot 0
435 513,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00108090 z dnia 2021-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana kotłów gazowych na kondensacyjne w kotłowni MCK

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KULTURY W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350015252

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek Główny 25

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-008

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 424 28 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.soczowka@mck.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mck.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mck-krakow.logintrade.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana kotłów gazowych na kondensacyjne w kotłowni MCK

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1830ab4c-bae2-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108090

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015690/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana kotłów gazowych na kondensacyjne w siedzibie Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00064909/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-P/001/BA/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 480000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac instalacyjnych i budowlanych koniecznych do wymiany kotłów gazowych w kotłowni budynku MCK przy Rynku Głównym 25 w Krakowie wraz z dostosowaniem pomieszczenia kotłowni do potrzeb nowych jednostek i ich osprzętu. Zadanie polega na demontażu wyposażenia kotłowni gazowej, wykonaniu niezbędnych prac budowlanych, montażu nowych kondensacyjnych kotłów gazowych oraz wykonaniu niezbędnych prac instalacyjnych wg. Projektu budowlanego dla przedmiotowego zadania.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr. 2 SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 435513,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 547009,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 435513,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Włodzimierz Meres FHU SANIT-BUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 551-001-43-92

7.3.3) Ulica: ul. Górników 3/22

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-819

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 435513,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-08-31
2021-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane