Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej w Niechłodzie

Gmina Święciechowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00106859
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00106859/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-07 11:54
Lokalizacja
Święciechowa, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8557e6ea-cf47-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6972235722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00106859 z dnia 2021-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej w Niechłodzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Święciechowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050712

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ułańska

1.5.2.) Miejscowość: Święciechowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-115

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: (65) 5333510

1.5.8.) Numer faksu: (65)5299548

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@swieciechowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.swieciechowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej w Niechłodzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8557e6ea-cf47-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106859

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000836/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej w Niechłodzie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086062/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FS.271.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej w Niechłodzie”. 2. Zakres robót przewidzianych do realizacji obejmuje:
a) Zakres rzeczowy obejmuje wykonanie:
- wodociągu z rury : PVC PN 10 DZ160 *6,2 mm – dł. 2179,0 m
oraz punktów węzłowych wykonanych z :
- kształtek PVC 160 mm
- kształtek i armatury żeliwnej DN 300, 150 i 80 mm ( węzły : W1, - W17 )
w tym :
- zasuwa żeliwna kołnierzowa, miękkouszczelnioną DN 150 mm - 3 szt. w węźle W1, W7,
W12Hn10
- zasuwa żeliwna kołnierzowa, miękkouszczelnioną DN 80 mm - w węzłach hydrantowych
oznaczonych Hn
- hydrant nadziemny Dn 80 mm - 14 szt.
Ten zakres Inwestycji będzie realizowany w oparciu o pozwolenie na budowę nr 422/P/2016 z dnia 15.06.2016 r. na dz. 297/1, 20/1, 20/3, 20/6, 5199/2 – obręb Niechłód i 4/1, 91/1 – obręb Trzebiny.
b) budowę rozdzielczej sieci wodociągowej na dz. 20/1 i 185/11 w m. Niechłód gm. Święciechowa.
Zakres rzeczowy obejmuje wykonanie :
- przewodu wodociągowego z rury PVC DN 110 mm, PN10, SDR 17 w wykopie otwartym -
długości 395,60 m.
- hydrantów nadziemnych DN 80 mm szt. 3.
Ten zakres Inwestycji będzie realizowany w oparciu o zgłoszenie AB.6743.2.71.2021 z dnia 14.04.2021 r.
c) budowę rozdzielczej sieci wodociągowej na dz. 20/4, 28, 46 w m. Niechłód gm. Święciechowa.
Zakres rzeczowy obejmuje wykonanie :
- przewodu wodociągowego z rury PVC DN 110 mm, PN10, SDR 17 w wykopie otwartym -
długości 252,68 m.
- hydrantów nadziemnych DN 80 mm szt. 2.
Ten zakres Inwestycji będzie realizowany w oparciu o zgłoszenie AB.6743.2.70.2021 z dnia 14.04.2021 r.
Zamawiający zaleca wykonanie robót w następującej kolejności: zakres wynikający z ust. 2 lit. a), potem zakres wynikający z ust. 2 lit. b), a następnie zakres wynikający z ust. 2 lit. c).
Uwaga: Wykonawca musi wykonać projekt tymczasowej organizacji ruchu dla każdego z ww. zakresu.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót i sposób ich wykonania jest opisany w przedmiarach robót (Załącznik nr 9 do SWZ: część I, część II i część III), w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót „STWIOR” (Załącznik nr 10 do SWZ) oraz projekcie budowlanym (Załącznik nr 11 do SWZ). Wymienione dokumenty są załącznikami niniejszej SWZ i wraz z nią są zamieszczone na stronie https://miniportal.uzp.gov.pl/ oraz internetowej stronie Zamawiającego bip.swieciechowa.pl. Dokumentacja projektowa jest istotnym elementem zamówienia i jakiekolwiek wymaganie zawarte w tym dokumencie jest tak samo wiążące, jak gdyby występowało ono we wszystkich dokumentach. Wykonawca nie może wykorzystywać na swoją korzyść jakichkolwiek błędów lub braków w Dokumentacji projektowej, a o ich wykryciu winien bezzwłocznie powiadomić Zamawiającego, który zdecyduje o dokonaniu zmian lub uzupełnień.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przepis art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych stanowi, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 787 075,45 zł brutto, natomiast kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to 451 380,00 zł brutto (Zamawiający nie zwiększa tej kwoty). Zatem zaistniała przesłanka do unieważnienia postępowania, o której mowa w cytowanym wyżej art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
2021-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane