Dostawa sprzętu pomiarowego terenowego do jednostki organizacyjnej Instytutu Rybactwa Śródlądowego w Olsztynie, ul. M Oczapowskiego 10, 10-719 Olsztyn.
Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława Sakowicza - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00106105
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-06 16:11
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7390202079
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Aparatura kontrolna i badawcza
Wykonawcy
2 przyznane
'OMC ENVAG' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
11 683 PLN'OMC ENVAG' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
11 683 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.