Modernizacja ul. Jałowcowej w Olszynie
GMINA HERBY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00106842
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00106842/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-07 11:46
- Lokalizacja
- Herby, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ba783b5-b88a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5751865335
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00106842 z dnia 2021-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ul. Jałowcowej w Olszynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Herby
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398439
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubliniecka 33
1.5.2.) Miejscowość: Herby
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-284
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 3435741100
1.5.8.) Numer faksu: 3435741101
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@herby.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.herby.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/gminaherby1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ul. Jałowcowej w Olszynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ba783b5-b88a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106842
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003665/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja ul. Jałowcowej w Olszynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00058895/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.6.2021. P
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 570556,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest inwestycja pn.: „Modernizacja ulicy Jałowcowej w Olszynie”.
1. Zakres realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje modernizację drogi gminnej polegającą na budowie kanalizacji deszczowej i przebudowie konstrukcji drogi.
Budowa kanalizacji deszczowej.
1). Zakresem wykonania objęty jest odcinek ulicy Jałowcowej w miejscowości Olszyna na
wysokości działki nr 1183/426 w odległości około 40m od skrzyżowania z ulicą Wiejską prowadzącą do DW 905 (koniec istniejącej drogi o nawierzchni z betonu asfaltowego), do działki 924/425 w ulicy Jałowcowej i dalej poprzez działkę nr 925/425 do rowu melioracyjnego. Długość około 364,8 m. W zakres opracowania wchodzi budowa kanalizacji deszczowej z rur PP SDR 34 SN 8 o średnicach od 315 do 400 oraz przykanalików z PVC fi 160.
2). Rozmiar inwestycji:
- przykanaliki-rury PVC SDR 34 SN8 fi=160 mm - 58,80 m
- wpusty betonowe fi=500 mm - 10 szt.
- kraty uliczne 3/4 kołnierza D400 - 10 szt.
- przyłącza do posesji - rury PVC SDR 34 SN8 fi=160 mm - 43,10 m
- kanał deszczowy z rur PP SDR 34 SN 8 fi 315 - 233,20 m
- kanał deszczowy z rur PP SDR 34 SN 8 fi 400 - 131,60 m
- studnie betonowe fi 1000, zwieńczone włazami D 400 - 12 szt.
- separator - 1 szt.
Przebudowa konstrukcji drogi.
1). Zakresem wykonania objęta jest ulica Jałowcowa w miejscowości Olszyna od działki nr
1183/426 w odległości około 40m od skrzyżowania z ulicą Wiejską prowadzącą do DW 905 (koniec istniejącej drogi o nawierzchni z betonu asfaltowego), do działki 924/425. Długość około 270,09 m. W zakres opracowania wchodzi przebudowa konstrukcji drogi jej nawierzchni oraz przebudowa zjazdów do posesji. Przebudowa obejmuje również poprawę geometrii skrzyżowań w granicach pasa drogowego jak również wykonanie konstrukcji i nawierzchni poboczy.
2). Rozmiar inwestycji:
- nawierzchnia z betonu asfaltowego – 1216,0 m2
- konstrukcja drogi – 1216,0 m2
- zjazdy prywatne do posesji – 48,40 m2
- krawężniki betonowe 15x22x100 – 540,50 m2
- rury ochronne – 223,0 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 487999,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 687980,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 487999,31 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.H. "DOMAX" Arkadiusz Mika
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751383487
7.3.3) Ulica: Grabińska 8
7.3.4) Miejscowość: Boronów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-283
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 487999,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-058.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |