Przebudowa drogi gminnej Nr 600464K w km 0+004,65-0+800 w miejscowości Michałowice, Gmina Michałowice
Gmina Michałowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00107362
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00107362/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-07 14:19
- Lokalizacja
- Michałowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-31a0cf08-b94b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5130060109
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00107362 z dnia 2021-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Nr 600464K w km 0+004,65-0+800 w miejscowości Michałowice, Gmina Michałowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Michałowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555714
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Józefa Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Michałowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-091
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 388 57 40
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowice.malopolska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowoce.malopolska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/ugmichalowice,m,344140,zamowienia-publiczne.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej Nr 600464K w km 0+004,65-0+800 w miejscowości Michałowice, Gmina Michałowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31a0cf08-b94b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107362
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003973/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej Nr 600464K w km 0+004,65-0+800 w miejscowości Michałowice, Gmina Michałowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00060070/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IK.271.1.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań:
1) przebudowa drogi gminnej Nr 600464K w km 0+004,65-0+800 w miejscowości Michałowice, Gmina Michałowice – objęta zgłoszeniem prac,
2) przebudowa drogi krajowej nr 7 w km 650+054,87-650+085,70 w miejscowości Michałowice, Gmina Michałowice – objęta pozwoleniem na budowę.
2. Zakres prac w szczególności obejmuje:
1) poszerzenie jezdni,
2) budowę chodnika,
3) budowę kanalizacji deszczowej,
4) budowę kanału technologicznego,
5) przebudowę sieci gazowej,
6) budowę oświetlenia przejść dla pieszych,
7) wykonanie rowów, poboczy,
8) wykonanie peronów przystankowych w raz z montażem wiat przystankowych,
9) oznakowanie poziome i pionowe,
10) wycinka drzew, nasadzenia zastępcze.
3. Przedmiot zamówienia należy realizować zgodnie z:
1) dokumentacją projektową:
a) projekt budowlany – droga gminna – (zał. Nr 8.1 do SWZ);
b) projekt budowlany – skrzyżowanie z drogą E-7 – (zał. Nr 8.2 do SWZ);
c) projekt przebudowy sieci gazowej – (zał. Nr 8.3 do SWZ);
2) Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB):
a) STWiORB droga gminna – (zał. Nr 9.1 do SWZ);
b) STWiORB skrzyżowanie z drogą krajową – (zał. Nr 9.2 do SWZ);
3) Projektami stałej organizacji ruchu (SOR) – (zał. Nr 10.1-10.2 do SWZ);
4) Projektami czasowej organizacji ruchu (CZOR) – (zał. Nr 11.1-11.2 do SWZ);
5) Inwentaryzacją zieleni i planem nasadzeń – (zał. Nr 12 do SWZ);
6) Przedmiarami robót:
a) Przedmiar – droga gminna – (zał. Nr 13.1 do SWZ);
b) Przedmiar – skrzyżowanie z drogą krajową – (zał. Nr 13.2 do SWZ).
7) wszelkimi uzgodnieniami, opiniami, decyzjami administracyjnymi,
8) niniejszą Specyfikacją Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44322100-4 - Kanały kablowe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
77211600-8 - Sadzenie drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2745109,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3584227,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2745109,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakłąd Usług Rolniczych i Budowlanych "AGROBUD"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 351106092
7.3.3) Ulica: Piotrkowice Małe 97
7.3.4) Miejscowość: Koniusza
7.3.5) Kod pocztowy: 32-104
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2745109,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |