,,Budowa dwóch odcinków dróg gminnych: 131093W ul. Jaśminowej oraz 131096W ul. Chabrowej na terenie Miasta Pilawa.’’

Miasto i Gmina Pilawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00107365
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00107365/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-07 14:21
Lokalizacja
Pilawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6b82447f-b709-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8262037244
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

JERZY PAROLGarwolin, PL · lot 0
1 417 199,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00107365 z dnia 2021-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Budowa dwóch odcinków dróg gminnych: 131093W ul. Jaśminowej oraz 131096W ul. Chabrowej na terenie Miasta Pilawa.’’

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Pilawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582345

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Wyzwolenia

1.5.2.) Miejscowość: Pilawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-440

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@pilawa.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pilawa.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.pilawa.com.pl/index.php?page=przetargi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Budowa dwóch odcinków dróg gminnych: 131093W ul. Jaśminowej oraz 131096W ul. Chabrowej na terenie Miasta Pilawa.’’

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b82447f-b709-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107365

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00056725/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IBiGN.ZP.271.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1183549,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest :,,Budowa dwóch odcinków dróg gminnych: 131093W ul. Jaśminowej oraz 131096W ul. Chabrowej na terenie Miasta Pilawa.’’
- w ramach zadania zostanie wykonana: Budowa dróg osiedla Wrzosowa w Pilawie:
-kanalizacja deszczowa w ulicach : Jaśminowa dz..nr.1794 i Chabrowa dz. nr1808
-ulica Jaśminowa w m. Pilawa -budowa drogi: zakres robót km 0+000-0+390
- ulica Chabrowa w m. Pilawa-budowa drogi : zakres robót : km 0+000-0+163,54
Do zadania będzie należało wykonanie :
1.roboty przygotowawcze
2. roboty ziemne
3.podbudowa
4.nawierzchnia
5.ścieki i krawężniki
6.chodnik i ciąg pieszo rowerowy ( dotyczy ul. Jaśminowej)
- chodniki ( dotyczy ulicy Chabrowej )
7.oznakowanie pionowe i poziome
Zakres robót i technologię oraz warunki realizacji zadania określone przedmiarze robot i dokumentacji projektowej.

Budowa dróg osiedla Wrzosowa w Pilawie -
kanalizacja deszczowa w ulicach : Jaśminowa dz.nr.1794 i Chabrowa dz. nr1808
Budowa kanalizacji deszczowej ma za zadanie odprowadzenie wód deszczowych z ul. Chabrowej .
Jaśminowa kolektor śr. 315 mm L=297,50 mb.
- studnie rewizyjne śr.1000 mm szt.10
- przykanaliki do wypustów drogowych śr. 160 mm L=61,50 mb
- wypusty drogowe betonowe śr.500 mmm sz.20
Chabrowa kolektor śr. 315 mm L =143,50 mb
- studnie rewizyjne śr.1000 mm szt.6
-przykanaliki do wypustów drogowych śr. 160 mm L=52,00 mb
-wypusty drogowe betonowe śr.500 mmm szt.12

Zakres robót i technologię oraz warunki realizacji zadania określone przedmiarze robot i dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1417199,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2151948,78 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1417199,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo Remontowo Budowlany ‘’PAROL’’

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 826-100-23-50

7.3.3) Ulica: Aleja Legionów 19

7.3.4) Miejscowość: Garwolin

7.3.5) Kod pocztowy: 08-400

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1417199,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-09-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Informacja o zawarciu umowy
2021-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane