Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Rokotów
Gmina Nowa Sucha
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00106999
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00106999/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-07 12:39
- Lokalizacja
- Nowa Sucha, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f57d87d-d8cf-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8371693792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00106999 z dnia 2021-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Rokotów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sucha
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148377
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowa Sucha
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sucha
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-513
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.7.) Numer telefonu: 46 861 50 51
1.5.8.) Numer faksu: 46 861 20 51 w.18
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nowasucha.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: nowasucha.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Rokotów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f57d87d-d8cf-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106999
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00041068/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Rokotów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00098614/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP:271.7.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Projektowana sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-tłocznej z odnogami do granic nieruchomości, przepompowni oraz rurociągami tłocznymi służyć będzie do odprowadzenia ścieków sanitarnych od mieszkańców wsi Rokotów.
Zaprojektowano:
- dwie przepompownie,
- kanały sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej Ø200 o długości L=1590,0 m, w tym:
PCW Ø200 o długości L=1070,0 m,
PE Ø200 o długości L=520,0 m.
- rurociągi tłoczne z rur PE 100 SDR 17 PN 10 Ø90x5,4mm o długości L=276,0 m.
Szczegółowy zakres prac podany w projekcie budowlanym i przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało wszczęte dnia 29.06.2021 r. W dniu 02.07.2021 r. został opublikowany Regulamin Naboru Wniosków o dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w którym z jednych warunków jest uruchomienie procedury zakupowej po wygenerowaniu Wstępnej promesy. W związku z tym, że Gmina Nowa Sucha będzie ubiegała się o dofinansowanie na realizację przedmiotowej inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w wyżej opisanej sytuacji wystąpiły przesłanka do unieważnienia postępowania na podstawie art. 256 ustawy Pzp.| 2021-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |