Przebudowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami do granic nieruchomości w miejscowości Chodel gm. Chodel (działki nr ew. 943, 1515, 757, 776, 2096, obręb: 0006 Chodel)

Gmina Chodel

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00113262
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00113262/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-13 22:28
Lokalizacja
Chodel, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-04f05da3-a87a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7171801271
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty pomocnicze w zakresie wodociągówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Wykonawcy

1 przyznane

RADOSŁAW BURYLESZCZYNA, PL · lot 0
568 083,56 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00113262 z dnia 2021-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami do granic nieruchomości w miejscowości Chodel gm. Chodel (działki nr ew. 943, 1515, 757, 776, 2096, obręb: 0006 Chodel)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chodel

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019856

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 24

1.5.2.) Miejscowość: Chodel

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-350

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: (81) 827 73 10

1.5.8.) Numer faksu: (81) 827 73 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.chodel@eurzad.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chodel.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugchodel.e-biuletyn.pl https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami do granic nieruchomości w miejscowości Chodel gm. Chodel (działki nr ew. 943, 1515, 757, 776, 2096, obręb: 0006 Chodel)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04f05da3-a87a-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113262

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001715/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami do granic nieruchomości w miejscowości Chodel gm. Chodel (działki nr ew. 943, 1515, 757, 776, 2096, obręb: 0006 Chodel).

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Operacja typu „Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00043922/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IBD.271.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2638938,96 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 506238,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie sieci wodociągowej wraz z przyłączami do granic nieruchomości w miejscowości Chodel gm. Chodel (działki nr ew. 943, 1515, 757, 776, 2096, obręb: 0006 Chodel).
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
2.1 Zrealizowanie całego zakresu prac opisanych w dokumentacji projektowej w tym:
2.1.1 roboty ziemne w tym wykopy, umacnianie ścian wykopów;
2.1.2 rozbiórka nawierzchni bitumicznej,
2.1.3 rozebranie nawierzchni z kostki betonowej wraz z jej odtworzeniem;
2.1.4 wykonanie nawierzchni asfaltowych wraz z podbudową;
2.1.5 montaż rurociągów z włączeniem do istniejącej sieci;
2.1.6 montaż hydrantów pożarowych;
2.1.7 próby wodne szczelności;
2.1.8 dezynfekcja rurociągów sieci wodociągowych;
2.1.9 oznakowanie trasy wodociągów;
2.2 Opracowanie projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzonych robót oraz uzyskanie zatwierdzenia przez zarządzającego ruchem;
2.3 Przeprowadzenie wymaganych badań i pomiarów kontrolnych zgodnie z wymogami STWiORB.
2.4 Prowadzenie dziennika budowy i wykonanie obmiarów ilości zrealizowanych robót;
2.5 Zapewnienie obsługi geodezyjnej prowadzonych robót.
2.6 Sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej zgodnie z ustawą Prawo geodezyjne i kartograficzne z dnia 17 maja 1989 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 2052 z późn. zm.) w wersji papierowej w ilości 4 egz. oraz w wersji elektronicznej w formacie GIS/CAD na nośniku CD, z podziałem na branże oraz sieci wraz z pieczęcią Miejskiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.
2.7 Przygotowanie rozliczenia końcowego i sporządzenie 1 egz. operatu kolaudacyjnego, w formie papierowej oraz w wersji elektronicznej (.pdf), który ma zawierać: umowę, ofertę, umowy z ewentualnymi podwykonawcami i dalszymi podwykonawcami, harmonogram, tabele elementów rozliczeniowych, polisę ubezpieczeniową, protokół przekazania terenu budowy, protokoły odbioru robót zanikających i ulegających zakryciu lub zasłonięciu, badania materiałów, recepty, wyniki pomiarów: wyniki badań laboratoryjnych, deklaracje zgodności materiałów, aprobaty, sprawozdanie techniczne Wykonawcy, geodezyjną inwentaryzację powykonawczą oddzielnie dla każdej branży w formie gis/cad i wersji papierowej (w ilości po 3 egz.), dziennik budowy, rozliczenie finansowe, potwierdzenie zakończenia odbioru robót, oświadczenie uprawnionych kierowników robót o wykonaniu zadania zgodnie z przepisami oraz niezbędne dokumenty do przekazania obiektu do użytkowania.
2.8 Uporządkowanie terenu inwestycji.
2.9 Przekazanie zrealizowanych robót właściwym dysponentom.
2.10 Wykonawca jest zobowiązany wykonać również inne prace związane z realizacją zakresu określonego w załączonej dokumentacji projektowej.
3 Określenie wymagań dotyczących zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób na podstawie umowy o prace:
3.1 Zamawiający stosownie do art. 95 ust 1 Pzp, wymaga aby czynności związane z wykonywaniem wszystkich robót objętych zamówieniem wskazane i opisane w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budow­lanych (dot. tzw. pracowników fizycznych), których wykonanie polega na wykony­waniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1) ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (j.t. Dz. U. z 2020 r. poz. 1320 z późn. zm.), były wykonywane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę na podstawie stosunku pracy.
3.2 Obowiązek ten dotyczy również Podwykonawców – Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w każdej umowie o podwykonawstwo stosowne zapisy zobowiązujące Podwykonawców do zatrudnienia na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących wskazane wyżej czynności. Szczegółowe zasady dokumentowania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy ww. osób oraz kontrolowanie tego obo­wiązku przez Zamawiającego i przewidziane z tego tytułu sankcje określone są we wzorze umowy (załącznik nr 6 do SWZ).
3.3 Wykonawca lub Podwykonawca zatrudni osoby te na okres niezbędny do wykona­nia danych czynności. W przypadku rozwiązania stosunku pracy przez pracownika lub pracodawcę przed zakończeniem tego okresu, Wykonawca jest obowiązany do zatrudnienia na to miejsce inną osobę.
3.4 Powyższe wymaganie nie dotyczy czynności wykonywanych przez osobę/y prowa­dzącą/e jednoosobową działalność gospodarczą.
3.5 Czynności nadzoru nad wykonywaniem przedmiotowych prac realizowane przez personel Wykonawcy (osoby kierujące budową/robotami) nie podlegają rygorowi zatrudnienia na podstawie stosunku pracy. Powyższe dotyczy także dostawców materiałów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 568083,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 791068,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 568083,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: “BURY” Radosław Bury

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7151941276

7.3.3) Ulica: Leszczyna 93

7.3.4) Miejscowość: Urzędów

7.3.5) Kod pocztowy: 23-250

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 568083,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane