Zimowe utrzymanie dróg powiatowych, chodników i ścieżek rowerowych na terenie Powiatu Toruńskiego
Powiatowy Zarząd Dróg w Toruniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00107798
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-08 09:01
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9562086885
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
5 przyznanych
ZAKŁAD DROGOWO BUDOWLANY ROGOWO MARIUSZ WILCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWARogowo 23, PL
100 000 PLNZAKŁAD DROGOWO BUDOWLANY ROGOWO MARIUSZ WILCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWARogowo 23, PL
100 000 PLNTRANSBRUK BARCZYŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPigża, PL
135 000 PLNTRANSBRUK BARCZYŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPigża, PL
135 000 PLNTRANSBRUK BARCZYŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPigża, PL
16 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.