Termomodernizacja budynku mieszkalnego wraz z remontem balkonów i wymianą okien połaciowych, zgodnie z audytem energetycznym i projektem budowlanym, w Tomaszowie Maz. przy ul. Stolarskiej 9.

TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00107669
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00107669/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-08 07:50
Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-159c843a-c9b3-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7732120641
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnegoSłoneczne moduły fotoelektryczneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty inżynieryjne i budowlaneWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00107669 z dnia 2021-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku mieszkalnego wraz
z remontem balkonów i wymianą okien połaciowych, zgodnie z audytem energetycznym i projektem budowlanym, w Tomaszowie Maz. przy ul. Stolarskiej 9.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TOMASZOWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Oddział zamawiającego: Tomaszowskie TBS Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590708822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Majowa 15

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ttbsprzetargi@ttbs.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ttbs.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/http://bip.ttbs.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku mieszkalnego wraz
z remontem balkonów i wymianą okien połaciowych, zgodnie z audytem energetycznym i projektem budowlanym, w Tomaszowie Maz. przy ul. Stolarskiej 9.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-159c843a-c9b3-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107669

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00043222/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Stolarskiej 9

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00078025/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 750000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) termomodernizacja ścian nadziemia budynku mieszkalnego,
2) termomodernizacja ścian poniżej poziomu terenu budynku mieszkalnego,
3) demontaż istniejących okien połaciowych,
4) demontaż ościeży okiennych z płyt GK przy oknach połaciowych,
5) odtworzenie ościeży okiennych od strony wew. po wymianie okna,
6) demontaż pokrycia z blachodachówki w rejonie okna połaciowego,
7) montaż nowych okien połaciowych PCV 3–szybowych, obrotowych z automatycznym nawietrzakiem V35, współczynnik Uw dla całego okna 1,1 W/m2K i 0,7 W/m2K dla szyby, szyba zewnętrzna hartowana, pakiet szybowy U4 (4HT–10-4H-10-4HT),
8) montaż nowych kołnierzy uszczelniających,
9) uzupełnienie brakujących drewnianych elementów konstrukcji połaci dachowej potrzebnych do prawidłowego zamocowania okna połaciowego,
10) uzupełnienie folii wstępnego krycia,
11) odtworzenie pokrycia dachowego,
12) wykonanie izolacji cieplnej szer. 1,0m wokół okna połaciowego z wełny skalnej gr. 15cm,
13) wykonanie nowych obróbek blacharskich na połączeniu okno - połać dachowa,
14) doprowadzenie terenu wokół okna do stanu przed pracami,
15) wykonanie izolacji przeciw wodnej ścian piwnicznych,
16) wykonanie kapitalnego remontu płyt balkonowych zgodnie z projektem budowlanym,
17) wykonanie niezbędnych obróbek blacharskich wynikających z pogrubienia ścian – obróbki łączone na rąbek stojący,
18) wymiana rur spustowych - stalowe powlekane,
19) demontaż daszków nad balkonami ostatniej kondygnacji oraz nad wiatrołapami – konstrukcja daszków do odzysku,
20) montaż daszków po wykonaniu termomodernizacji ścian po wcześniejszym odświeżeniu konstrukcji i wymianie płyt komorowych na płyty z poliwęglanu grub. 16mm – kolor przezroczysty,
21) prace związane z wyniesieniem kaset domofonowych na wykończoną elewacje wiatrołapu,
22) okładziny elewacyjne z płytek na cokole i przedniej ścianie wiatrołapu,
23) wykonanie opaski z kostki brukowej na podsypce piaskowo - cementowej wokół budynku z 2 % spadkiem od budynku,
24) wyniesienie do przodu wraz z wymianą rynien i rur spustowych na wiatrołapach,
25) malowanie wszystkich stalowych elementów na elewacji i balkonach,
26) regulacja systemu grzewczego po termomodernizacji,
27) doizolowanie przewodów centralnego ogrzewania w piwnicy,
28) montaż instalacji fotowoltaicznej 4,96 kW,
29) wymiana opraw oświetleniowych na energooszczędne w częściach wspólnych,
30) utylizacja odpadów powstałych po pracach,
31) wszelkie opłaty i uzgodnienia wynikłe z prowadzenia prac (m.in. opłata za zużyte media, opłaty za utylizację odpadów itp.) po stronie Wykonawcy,
32) wykonawca ma obowiązek we wskazanym miejscu i na własny koszt zamontować rozdzielnię elektryczną z punktem pomiarowym oraz ujęcie wody z punktem czerpalno pomiarowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia do dnia 25.06.2021 r., tj. do dnia składania ofert, nie wpłynęła do zamawiającego żadna oferta.
2021-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane