Przebudowa i rozbudowa miejsc postojowych w granicach pasa drogowego ul. COP w Stalowej Woli przy budynku Halmaru– Etap I

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00107537
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00107537/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-07 15:28
Lokalizacja
Stalowa Wola, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6cfffa5-cf4b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8652572459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie parkingów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00107537 z dnia 2021-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa miejsc postojowych w granicach pasa drogowego
ul. COP w Stalowej Woli przy budynku Halmaru– Etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A

1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 819 47 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: scuw@stalowawola.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.stalowawola.pl//?c=mdPrzetargi-cmPokaz-1663

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i rozbudowa miejsc postojowych w granicach pasa drogowego
ul. COP w Stalowej Woli przy budynku Halmaru– Etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6cfffa5-cf4b-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107537

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086555/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP – II.271.56.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 55310,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa i rozbudowa miejsc postojowych
w granicach pasa drogowego ul. COP w Stalowej Woli przy budynku Halmaru – ETAP I.
Etap I obejmuje:
-przebudowę istniejących miejsc postojowych polegającą na utworzeniu 15 szt. miejsc dla samochodów ciężarowych oraz 22 szt. miejsc dla samochodów osobowych;
-budowę 9 szt. miejsc postojowych dla samochodów osobowych
(zgodnie z załączonymi rysunkami - Etap I).
2. Poza zakresem robót i usług określonych w Dokumentacji Projektowej, STWiORB
i przedmiarach robót, w zakresie obowiązków Wykonawcy są następujące roboty
i czynności, które należy uwzględnić w cenie ofertowej:
1) koszt przygotowania terenu budowy,
2) budowa, utrzymanie i rozbiórka zaplecza budowy,
3) budowa dróg i parkingów tymczasowych, jeżeli takie będą wymagane,
4) zatrudnienie kierownika budowy i innego personelu kierowniczego,
5) zabezpieczenie i ochrona placu budowy,
6) uporządkowanie placu budowy po zakończeniu robót,
7) zabezpieczenie mienia zgromadzonego na placu budowy,
8) wykonanie zasilania placu budowy w energię elektryczną, wodę, ciepło i inne niezbędne media do wykonania zamówienia wraz z ponoszeniem kosztów ich poboru dla potrzeb budowy, w tym również kosztów odprowadzenia nieczystości stałych i ciekłych na rzecz dostawców mediów w okresie realizacji zadania,
9) obsługa geodezyjna i geotechniczna budowy, w tym wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej i wykazu zmian gruntowych,
10) opracowanie projektu technologii i organizacji robót budowlano-montażowych,
11) opracowanie projektu organizacji ruchu oraz dokonanie wszelkich uzgodnień oraz oznakowań na czas realizacji zadania,
12) sporządzenie dokumentacji powykonawczej obiektu uwzględniającej wszelkie ewentualne zmiany wprowadzone w trakcie realizacji,
13) uzyskanie dopuszczenia do eksploatacji zainstalowanych urządzeń,
14) opracowanie instrukcji obsługi i eksploatacji obiektu, instalacji i urządzeń oraz harmonogramów przeglądów i konserwacji instalacji i urządzeń,
15) uzyskanie wszelkich pozwoleń, decyzji i dokumentów koniecznych dla Zamawiającego do użytkowania obiektu,
16) wykonanie innych robót i czynności, które były do przewidzenia na etapie przygotowania oferty, wynikających z Prawa Budowlanego, Polskich Norm, zasad wiedzy i sztuki budowlanej.
3. Szczegółowy zakres robót określa m.in. dokumentacja projektowa, przedmiary robót, rysunki oraz szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, które stanowią załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Centralny Zamawiający - Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych (SCUW), na podstawie art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z późn.zm.), zwanej dalej ustawą Pzp, informuję o unieważnieniu postępowania pn.: „Przebudowa i rozbudowa miejsc postojowych w granicach pasa drogowego ul. COP w Stalowej Woli przy budynku Halmaru– Etap I” na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp., tj. cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający (Gmina Stalowa Wola) zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie w/w zamówienia kwotę 50 000,00 zł brutto. Do dnia 6 lipca 2021 roku do godziny 09:00 na w/w postępowanie wpłynęła jedna oferta od Wykonawcy PIARTBUD Artur Błażejowski, ul. 1000 lecia 88F, 37-403 Jastkowice woj. Podkarpackie, NIP 865 243 89 85 na łączną wartość: 78 720, 00 zł brutto. Zamawiający (Gmina Stalowa Wola) nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty tj. do kwoty 78 720,00 zł brutto zaoferowanej przez Wykonawcę PIARTBUD Artur Błażejowski, w związku z powyższym postępowanie zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78720,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78720,00 PLN

2021-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane