Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na budowie oświetlenia drogowego na terenie Rzeszowa- etap I
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00108915
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00108915/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-08 15:03
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1798055-d289-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00108915 z dnia 2021-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na budowie oświetlenia drogowego na terenie Rzeszowa- etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.erzeszow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na budowie oświetlenia drogowego na terenie Rzeszowa- etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1798055-d289-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108915
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00090240/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-I.271.36.104.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 83292,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część 1: Budowa oświetlenia ul. bocznej MiłejPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie latarni oświetleniowej wraz przyłączem przy przepompowni ścieków zlokalizowanej przy ulicy bocznej Miłej w Rzeszowie. Zasilanie projektowanej latarni wykonać z istniejącej rozdzielni elektroenergetycznej nn przepompowni ścieków (MPWiK).
Roboty budowlane związane z wykonaniem przedmiotowego oświetlenia będą prowadzone na działkach gminnych. Teren objęty robotami budowlanymi
jest uzbrojony w infrastrukturę techniczną – wodociągową, gazową, energetyczną
i teletechniczną. Obecnie ten odcinek drogi nie posiada oświetlenia.
Odpowiedni zakres został zwizualizowany na załączniku graficznym na podkładzie mapowym.
Słup oświetleniowy z fundamentem oraz oprawą oświetleniową dostarczy Zamawiający.
Projektant zobowiązany będzie do sprawowania nadzoru autorskiego nad realizowaną dokumentacją.
Charakterystyczne parametry określające zakres robót budowlanych:
1. Oświetlenie ma być wykonane pojedynczym kablem ziemnym YAKY 4x25 mm2.
2. Po trasie linii kablowej układać płaskownik ocynkowany o przekroju nie mniej niż FeZn 25x4mm,
3. Słup oświetleniowy metalowy z wysięgnikiem wraz z fundamencie prefabrykowanym betonowym dostarczy Zamawiający.
4. Oprawa oświetleniowa z czujnikiem zmierzchowym montowana na wysięgniku. Oprawę dostarczy Zamawiający.
5. Miejsca pod wjazdami wykonać w rurze ochronnej Dn75 grubościennej, skrzyżowania z istniejącym uzbrojeniem podziemnym z rur ochronnych Dn75 z HDPE giętkimi, posiadającymi ściankę zewnętrzną karbowaną a wewnętrzną gładką o średnicy wewnętrznej min. 65 mm i sztywności obwodowej co najmniej 7,0 kN/m2 PE.
6. Zakres robót obejmuje również przycięcie konarów drzew i krzewów.
7. Należy dostosować rozdzielnię nn przepompowni ścieków do podłączenia dodatkowego pola do zasilania latarni oświetleniowej (wydzielony bezpiecznik).
8. Roboty będą wykonywane wg art. 29a Prawo Budowlane
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314310-7 - Układanie kabli
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 7723,58 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa oświetlenia ul. bocznej Władysława Warneńczyka (droga dojazdowa do budynków nr od 39a do 41 a-e)Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z budową oświetlenia ulicy bocznej Władysława Warneńczyka
w Rzeszowie, drogi dojazdowej do budynków nr od 39a do 41a-e na odcinku
ok 100m. Przedmiotowy odcinek drogi, przebiega przez teren zabudowy jednorodzinnej przez tereny miejskie. Ulica nie posiada oświetlenia.
Odpowiedni zakres został zwizualizowany na załączniku graficznym.
Przedmiot zamówienia należy zaprojektować i wykonać zgodnie z warunkami technicznymi wydanymi przez Zamawiającego. Należy wykonać zasilanie projektowanego oświetlenia z istniejącej latarni nr 7 przy ul. Władysława Warneńczyka.
Teren objęty robotami budowlanymi jest uzbrojony w infrastrukturę techniczną – wodociągową, gazową, energetyczną i teletechniczną.
Słupy z fundamentami oraz oprawy oświetleniowe dostarcza Zamawiający.
Oprzewodowanie słupów, wyposażenie w złącza słupowe normalnogabarytowe i bezpieczniki topikowe jest po stronie Wykonawcy.
Projektant zobowiązany będzie do sprawowania nadzoru autorskiego nad realizowaną dokumentacją.
Charakterystyczne parametry określające zakres robót budowlanych:
1. Długość drogi, na jakiej należy wybudować oświetlenie ~ 100 m.
2. Oświetlenie ma zapewnić bezpieczne i wygodne poruszanie użytkownikom drogi.
3. Oświetlenie wykonać kablem ziemnym YAKY 4x25 mm2.
4. Po trasie linii kablowej układać płaskownik ocynkowany o przekroju nie mniej niż FeZn 25x4mm,
5. Należy zamontować latarnie oświetleniowe na fundamentach betonowych prefabrykowanych,
6. Zakres robót obejmuje również przycięcie konarów drzew i krzewów.
7. Przekroczenie pod drogą wykonać podwiertem, przepusty pod chodnikami w rurze ochronnej Dn75, skrzyżowania z istniejącym uzbrojeniem podziemnym z rur ochronnych Dn75 z HDPE giętkimi, posiadającymi ściankę zewnętrzną karbowaną a wewnętrzną gładką o średnicy wewnętrznej min. 65 mm i sztywności obwodowej co najmniej 7,0 kN/m2 PE.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314310-7 - Układanie kabli
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 27804,88 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa oświetlenia ul. ModrejPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z budową oświetlenia ulicy Modrej w Rzeszowie na odcinku ok 115m (odcinek nieoświetlony). Przedmiotowy odcinek drogi, przebiega przez teren zabudowy jednorodzinnej przez tereny miejskie. Ulica Modra jest w części oświetlona, istniejące latarnie są zawieszone na słupach energetycznych. Odpowiedni zakres został zwizualizowany na załączniku graficznym. Przedmiot zamówienia należy zaprojektować i wykonać zgodnie z uzyskanymi
przez Zamawiającego warunkami technicznymi przyłączenia urządzeń elektroenergetycznych do sieci n.n. Projektowane oświetlenie będzie połączone
z istniejącym oświetleniem ul. Modrej.
Teren objęty robotami budowlanymi jest uzbrojony w infrastrukturę techniczną – wodociągową, gazową, energetyczną i teletechniczną. Trasa linii przebiegać będzie głównie po działkach prywatnych.
Oprawy oświetleniowe dostarcza Zamawiający bez względu na sposób wykonania.
W przypadku wykonania oświetlenia kablem ziemnym słupy oświetleniowe z fundamentami dostarcza Zamawiający.
Oprzewodowanie słupów, wyposażenie w złącza słupowe normalnogabarytowe
i bezpieczniki topikowe jest po stronie Wykonawcy.
Oświetlenie może być wykonane sposobem mieszanym tj. kablami ziemnymi
i napowietrznymi. Lokalizacja słupów zależna jest od sytuacji techniczno-terenowej oraz warunków stawianych przez właścicieli nieruchomości, przez które będzie przebiegać oświetlenie, podczas podpisywania umów-użyczenia.
Projektant zobowiązany będzie do sprawowania nadzoru autorskiego nad realizowaną dokumentacją.
Charakterystyczne parametry określające zakres robót budowlanych:
1. Długość drogi, na jakiej należy wybudować oświetlenie ~ 115 m.
2. Oświetlenie ma zapewnić bezpieczne i wygodne poruszanie użytkownikom drogi.
3. Oświetlenie może być wykonane sposobem mieszanym tj. kablami ziemnymi
i napowietrznymi.
4. Przewody oświetleniowe AsXsn 2x25mm2 - linia napowietrzna lub YAKY 4x35 mm2- linia ziemna. Po trasie linii ziemnej układać płaskownik ocynkowany
o przekroju nie mniej niż FeZn 25x4mm,
5. Oświetlenie kablami ziemnymi: latarnie oświetleniowe na fundamentach betonowych prefabrykowanych z wysięgnikami dostarcza Zamawiający,
6. Oświetlenie napowietrzne: słupy żelbetowe typu ŻN, E, kompozytowe,
7. Zakres robót obejmuje również przycięcie konarów drzew i krzewów.
8. Przekroczenie pod drogą wykonać podwiertem, przepusty pod chodnikami
w rurze ochronnej Dn75, skrzyżowania z istniejącym uzbrojeniem podziemnym
z rur ochronnych Dn75 z HDPE giętkimi, posiadającymi ściankę zewnętrzną karbowaną a wewnętrzną gładką o średnicy wewnętrznej min. 65 mm i sztywności obwodowej co najmniej 7,0 kN/m2 PE.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314310-7 - Układanie kabli
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 23373,98 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa oświetlenia ul. OgrodowejPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z budową oświetlenia ulicy Ogrodowej w Rzeszowie na odcinku ok 130m (odcinek nieoświetlony). Przedmiotowy odcinek drogi, przebiega przez teren zabudowy jednorodzinnej przez tereny miejskie. Ulica Ogrodowa jest w części oświetlona, istniejące latarnie są zawieszone na słupach energetycznych. Odpowiedni zakres został zwizualizowany na załączniku graficznym. Przedmiot zamówienia należy zaprojektować i wykonać zgodnie z uzyskanymi przez Zamawiającego warunkami technicznymi przyłączenia urządzeń elektroenergetycznych do sieci n.n. Projektowane oświetlenie będzie połączone z istniejącym oświetleniem ul. Ogrodowej oraz należy wykonać nawiązanie do oświetlenia ul. Traugutta.
Teren objęty robotami budowlanymi jest uzbrojony w infrastrukturę techniczną – wodociągową, gazową, energetyczną i teletechniczną.
Oprawy oświetleniowe dostarcza Zamawiający bez względu na sposób wykonania.
W przypadku wykonania oświetlenia kablem ziemnym słupy oświetleniowe z fundamentami dostarcza Zamawiający.
Oprzewodowanie słupów, wyposażenie w złącza słupowe normalnogabarytowe i bezpieczniki topikowe jest po stronie Wykonawcy.
Oświetlenie może być wykonane sposobem mieszanym tj. kablami ziemnymi i napowietrznymi. Lokalizacja słupów zależna jest od sytuacji techniczno-terenowej oraz warunków stawianych przez właścicieli nieruchomości, przez które będzie przebiegać oświetlenie, podczas podpisywania umów-użyczenia.
Projektant zobowiązany będzie do sprawowania nadzoru autorskiego nad realizowaną dokumentacją.
Charakterystyczne parametry określające zakres robót budowlanych:
1. Długość drogi, na jakiej należy wybudować oświetlenie ~ 130 m.
2. Oświetlenie ma zapewnić bezpieczne i wygodne poruszanie użytkownikom drogi.
3. Oświetlenie może być wykonane sposobem mieszanym tj. kablami ziemnymi
i napowietrznymi.
4. Przewody oświetleniowe AsXsn 2x25 mm2 - linia napowietrzna lub YAKY 4x35 mm2- linia ziemna. Po trasie linii ziemnej układać płaskownik ocynkowany
o przekroju nie mniej niż FeZn 25x4mm,
5. Oświetlenie kablami ziemnymi: latarnie oświetleniowe na fundamentach betonowych prefabrykowanych z wysięgnikami dostarcza Zamawiający,
6. Oświetlenie napowietrzne: słupy żelbetowe typu ŻN, E, kompozytowe,
7. Zakres robót obejmuje również przycięcie konarów drzew i krzewów.
8. Przekroczenie pod drogą wykonać podwiertem, przepusty pod chodnikami
w rurze ochronnej Dn75, skrzyżowania z istniejącym uzbrojeniem podziemnym z rur ochronnych Dn75 z HDPE giętkimi, posiadającymi ściankę zewnętrzną karbowaną a wewnętrzną gładką o średnicy wewnętrznej min. 65 mm
i sztywności obwodowej co najmniej 7,0 kN/m2 PE.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314310-7 - Układanie kabli
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 24390,24 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na brak ofert niepodlegających odrzuceniu. W postępowaniu złożono tylko jedną ofertę na wszystkie części, która została odrzucona.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na brak ofert niepodlegających odrzuceniu. W postępowaniu złożono tylko jedną ofertę na wszystkie części, która została odrzucona.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na brak ofert niepodlegających odrzuceniu. W postępowaniu złożono tylko jedną ofertę na wszystkie części, która została odrzucona.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na brak ofert niepodlegających odrzuceniu. W postępowaniu złożono tylko jedną ofertę na wszystkie części, która została odrzucona.
| 2021-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |