Przebudowa drogi powiatowej nr 1951K ul. Myślenicka w Rzeszotarach

ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00107958
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00107958/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-08 10:10
Lokalizacja
Batowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-827e5224-b890-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6772084980
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowejRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00107958 z dnia 2021-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1951K ul. Myślenicka w Rzeszotarach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106

1.5.2.) Miejscowość: Batowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-086

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 126221010

1.5.8.) Numer faksu: 126221012

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/zdpkrakowskiego/Article/id,58268.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Drogownictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1951K ul. Myślenicka w Rzeszotarach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-827e5224-b890-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107958

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007156/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa drogi powiatowej nr 1951K ul. Myślenicka w Rzeszotarach, polegająca na budowie ścieżki rowerowej z odwodnieniem, na działce nr 1405 w miejscowości Rzeszotary gm. Świątniki Górne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00060555/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/261/23/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa drogi powiatowej nr 1951K”.
2. W zakresie zamówienia wykonane zostaną następujące roboty budowlane:
- budowa ścieżki rowerowej lewostronnej jednokierunkowej;
- budowa ścieku przykrawężnikowego z dwóch rzędów kostki brukowej;
- remoncie nawierzchni jezdni;
- remoncie rowu prawostronnego;
- wykonaniem poszerzeń jezdni;
- przebudowa zjazdów prawo i lewostronnych;
- wykonanie palisady monolitycznej za projektowaną ścieżką rowerową;
- budowa kanalizacji deszczowej;
- remont ścianki czołowej istniejącego przepustu;
- wykonanie drenażu wzdłuż projektowanej ścieżki rowerowej;
- wykonanie ścieku trójkątnego wraz z zamontowaniem krat przejazdowych na zjazdach;
- wykonanie ścieku korytkowego;
- remont fragmentu istniejącego chodnika;
- wykonaniu pobocza;
-uzupełnienie projektu stałej organizacji ruchu o dedykowane oświetlenie na przejściu dla pieszych zgodnie z wymaganiami zawartymi w „Wytycznych organizacji bezpiecznego ruchu pieszych: Wytyczne prawidłowego oświetlenia przejść dola pieszych”, z 2018 roku, opracowanych na zalecenie Ministra Infrastruktury przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów, wraz z uzyskaniem stosownych uzgodnień projektu stałej organizacji ruchu oraz uzgodnień i opinii od dysponentów sieci,
-wbudowanie elementów bezpieczeństwa ruchu, w tym dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych,
- Wykonawca w ramach zadania dokona aktualizacji/prolongaty warunków, opinii i uzgodnień z zarządcami sieci;
- Wykonawca w ramach zadania dokona prolongaty decyzji zezwolenia na wycinką drzew lub pozyska nową decyzję;

Zamawiający dopuszcza możliwość zamknięcia drogi na czas trwania robót nawierzchniowych pod warunkiem wyznaczenia objazdu oraz poniesienia przez Wykonawcę wszelkich kosztów z tym związanych.

3. Podstawą do wyliczenia cen ofertowych jest załączona dokumentacja projektowa, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (ST). Dołączona do projektu tabela elementów rozliczeniowych jest jedynie materiałem pomocniczym przedstawiającym orientacyjne ilości materiałów i robót budowlanych. Zamawiający zaleca dokonanie wizji
w terenie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

2021-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane