Realizacja programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
Gmina Miasto Płock Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Płocku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00108830
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-08 14:35
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7743135712
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa podstawowego
Wykonawcy
17 przyznanych
SmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
28 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
28 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
28 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
35 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
35 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
35 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
28 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
28 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
35 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
35 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
35 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
35 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
28 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
28 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
35 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
21 000 PLNSmartAdvice Szkolenia, Usługi EdukacyjneWałbrzych, PL
28 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.