Dostawa wyposażenia obiektów ekspozycyjnych
Muzeum Podkarpackie w Krośnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00110121
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-09 13:41
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6841048586
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyroby rękodzielnicze i artystyczneWyroby artystyczne
Wykonawcy
5 przyznanych
PAWEŁ DŁUGOSZLibertów, PL
19 680 PLNPAWEŁ DŁUGOSZLibertów, PL
12 300 PLNPAWEŁ DŁUGOSZLibertów, PL
19 680 PLNPAWEŁ DŁUGOSZLibertów, PL
12 300 PLNPAWEŁ DŁUGOSZLibertów, PL
19 680 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.