Adaptacja budynku oświatowego przy ulicy Kościelnej 45 w Kargowej na potrzeby Klubu dziecięcego i przedszkola

Gmina Kargowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00108662
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00108662/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-08 13:50
Lokalizacja
Kargowa, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-12fc8d1b-d344-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
9231049471
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00108662 z dnia 2021-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja budynku oświatowego przy ulicy Kościelnej 45 w Kargowej na potrzeby Klubu dziecięcego i przedszkola

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kargowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770735

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 33

1.5.2.) Miejscowość: Kargowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-120

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 683525131

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kargowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kargowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja budynku oświatowego przy ulicy Kościelnej 45 w Kargowej na potrzeby Klubu dziecięcego i przedszkola

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12fc8d1b-d344-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108662

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00012255/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Adaptacja budynku oświatowego przy ulicy Kościelnej 45 w Kargowej na potrzeby Klubu dziecięcego i przedszkola

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00090515/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1002162,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę pomieszczeń w budynku oświatowym przy ulicy Kościelnej w Kargowej w celu wydzielenia na parterze sal dziecięcych wraz z pomieszczeniami pomocniczymi takimi jak szatnie, sanitariaty, pom. gosp. i porządkowe dla pełnego funkcjonowania klubu dziecięcego i oddziałów przedszkolnych. Przewiduje się też wygrodzenie ogródków dla dzieci, przy każdej z sal na parterze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie tj. do dnia 7 lipca 2021 r. do godz. 10.00 nie złożono żadnej oferty. Mając na uwadze powyższe unieważnienie postępowania na podstawie z art. 255 pkt 1 ustawy PZP jest w pełni uzasadnione.
2021-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane