Wykonanie remontu sanitariatów – dokończenie, w budynku Szkoły Podstawowej nr 168 przy ul. Zwycięzców 44 w Warszawie
Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Praga-Południe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00144438
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00144438/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-10 15:21
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-01a7e6bf-ba2c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00144438 z dnia 2021-08-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu sanitariatów – dokończenie, w budynku Szkoły Podstawowej nr 168 przy ul. Zwycięzców 44 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Praga-Południe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grochowska 274
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-841
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 44 35 509
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pragapoludnie.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pragapld.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu sanitariatów – dokończenie, w budynku Szkoły Podstawowej nr 168 przy ul. Zwycięzców 44 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01a7e6bf-ba2c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00144438
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000015/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.31 Remont sanitariatów (dokończenie) w Szkole Podstawowej nr 168 ul. Zwycięzców 44
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00061823/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-VI-ZP/15/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 218921,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Wykonanie remontu sanitariatów - dokończenie, w budynku Szkoły Podstawowej nr 168 przy ul. Zwycięzców 44 w Warszawie.
Przedmiotem zamówienia jest remont pionu sanitariatów dla dziewcząt oraz pionu sanitariatów dla personelu placówki. Sanitariaty zlokalizowane są na parterze, I i II piętrze budynku szkoły.
Przewiduje się kompletny demontaż istniejących sanitariatów.
Na każdym poziomie sanitariaty dziewcząt wyposażone będą w cztery kabiny oraz trzy umywalki. W sanitariatach dla personelu jedna kabina i jedna umywalka.
Drzwi wejściowe do sanitariatów zostaną wymienione na nowe, aluminiowe z szybami mlecznymi. Rozmiar drzwi dostosowany do istniejących otworów drzwiowych.
Wpięcia do istniejących instalacji w poziomie piwnic.
W ramach robót remontowych w łazienkach przewiduje się wymianę grzejników na aluminiowe, wymianę rur wodnych i kanalizacyjnych, wymianę armatury łazienkowej, wymianę instalacji elektrycznej, oświetlenia i osprzętu, zamianę ścianek działowych oddzielających kabiny sanitarne na ścianki z kolorowych płyt HPL.
Wszystkie materiały zastosowane do wykonania robót remontowych muszą posiadać atesty oraz dopuszczenia do stosowania w budownictwie. Wszystkie materiały w I gatunku.
Ceramiczna armatura sanitarna firmy „Roca” lub równoważna. Za ofertę równoważną Zamawiający uzna taką, w której Wykonawca oferuje wyposażenie (artykuły) o parametrach i funkcjach identycznych lub zbieżnych do tych, które zostały sprecyzowane w opisie poszczególnych pozycji w Przedmiarze robót. Mogą one być oznaczone innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. Musi to być wyposażenie odpowiadające pod względem parametrów, funkcji i jakości, wyposażeniu wskazanemu przez Zamawiającego w STWiOR.
Zakres rzeczowy robót w szczególności obejmuje:
1) demontaże istniejącego wyposażenia,
2) demontaże okładzin ściennych i podłogowych,
3) wyburzanie ścianek działowych,
4) wykonanie przebudowy sieci kanalizacyjnej i wodnej,
5) wykonanie nowych posadzek, ułożenie glazury i terakoty,
6) wymianę armatury łazienkowej,
7) wymianę stolarki drzwiowej w remontowanych sanitariatach,
8) wymianę grzejników centralnego ogrzewania,
9) wymianę instalacji elektrycznej i opraw oświetleniowych,
10) montaż ścianek z HPL wydzielających kabiny,
11) wykonanie zabudów pionów kanalizacyjnych i wodnych,
12) naprawę i gipsowanie fragmentów ścian nie przykrytych glazurą,
13) wymalowanie ścian w sanitariatach.
2. Szczegółowy opis oraz zakres robót określają załączniki nr 9, 10, 11 i 12 do SWZ.
3. Dodatkowe obowiązki Wykonawcy wynikające z klauzuli społecznej w oparciu o art. 95 ust. 1 ustawy Pzp
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca lub Podwykonawca przez cały okres realizacji zamówienia zatrudniał na podstawie umowy o pracę w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. Kodeks Pracy (j.t. Dz.U. z 2020 r. poz. 1320 z późn. zm.) pracowników/pracownika bezpośrednio realizujących prace na terenie budowy, wykonujących następujące czynności: wymiana stolarki drzwiowej, roboty budowlane wyburzeniowe, roboty dotyczące instalacji elektrycznych, roboty budowlane wykończeniowe, roboty w zakresie instalacji sanitarnych, itp.
Powyższy warunek zostanie spełniony poprzez nawiązanie stosunku pracy z nowymi pracownikami/pracownikiem lub wyznaczenie do realizacji zamówienia pracowników/pracownika zatrudnionych już u Wykonawcy lub Podwykonawcy.
Szczegółowe wymogi określa § 5 Wzoru umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 210800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 232982,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 210800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Ryszard Strus
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8251710915
7.3.3) Ulica: ul. Czerwonego Krzyża 21 lok. 8
7.3.4) Miejscowość: Siedlce
7.3.5) Kod pocztowy: 08-110
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 210800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 63 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |