Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Wielgomłyny
Gmina Wielgomłyny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00109354
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00109354/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-09 09:50
- Lokalizacja
- Wielgomłyny, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7d0ba100-a8d0-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7722260702
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00109354 z dnia 2021-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Wielgomłyny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielgomłyny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648161
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Wielgomłyny
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-525
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 7871087 wew. 105
1.5.8.) Numer faksu: 44 7871082
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wielgomlyny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielgomlyny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wielgomlyny.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Wielgomłyny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d0ba100-a8d0-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109354
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000012/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Wielgomłyny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00044097/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Wośw-01/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 454714,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest wykonanie:
1. Wymiany opraw ulicznych sodowych, rtęciowych i żarowych na oprawy ze źródłem światła LED w następujących miejscowościach:
- Anielin, Borowiec, Borecznica, Dębowiec, Goszczowa, Karczów, Kubiki, Kolonia Myśliwczów, Kruszyna, Krzętów, Myśliwczów, Niedośpielin, Niwa Goszczowska, Niwa Zagórska, Odrowąż, Perzyny, Popielarnia, Pratkowice, Rogi, Rudka, Sokola Góra, Sroków, Trzebce, Wielgomłyny, Wola Kuźniewska, Wólka Bankowa, Wólka Włościańska, Zagórze, Zalesie, Zawodzie.
Wykonawca zadania zobowiązany jest w pierwszej kolejności do opracowania dokumentacji projektowej technicznej, która uwzględni precyzyjną lokalizację wymienianych opraw ulicznych na sieci operatora dystrybucyjnego na mapach terenowych z uwzględnieniem numeracji stanowisk słupowych oraz numeracji obwodów. Zamawiający dostarczy Wykonawcy ww. mapy z ewidencją sieci niskiego napięcia 0,4kV dla obwodów z poszczególnych stacji transformatorowych 15/0,4kV.
Przed przystąpieniem do prac Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia rozwiązań projektowych celem ich sprawdzenia, weryfikacji i akceptacji przez Zamawiającego i Inspektora Nadzoru.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego
w zakresie realizacji i odbioru określają:
- dokumentacja przetargowa w szczególności w załączniku nr 7 do SWZ „Program Funkcjonalno Użytkowy oraz w załączniku nr 8 do SWZ „Uzupełnienie Programu Funkcjonalno Użytkowego”,
- projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 649873,23 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 649873,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 649873,23 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUG Services Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9731069933
7.3.3) Ulica: Gorzowska 11
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-127
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie prac instalacyjno-montażowych, prac projektowych , kierowanie i nadzór nad robotami , wykonanie pomiarów z obsługą logistyczną zadania.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 649873,23 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-06-30| 2021-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |