„Termomodernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Matebudy 1/3 we Włocławku.” (III postępowanie)
Administracja Zasobów Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00108701
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00108701/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-08 13:58
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16180a3b-d423-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8883099046
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00108701 z dnia 2021-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Matebudy 1/3 we Włocławku.” (III postępowanie)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Administracja Zasobów Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340888485
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ostrowska 30
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 54 414 48 50
1.5.8.) Numer faksu: 54 414 48 84
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@azk.wloclawek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.azk.wloclawek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Termomodernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Matebudy 1/3 we Włocławku.” (III postępowanie)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16180a3b-d423-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108701
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007566/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 „Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego przy ul. Matebudy 1/3 we Włocławku.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00092207/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia publicznego jest realizacja na zlecenie Zamawiającego robót
budowlanych w zakresie wykonania termomodernizacji budynku mieszkalnego przy ul.
Matebudy 1/3 we Włocławku zlokalizowanego na działce nr 30, KM46, zgodnie z projektem
budowlanym, kosztorysami inwestorskimi oraz Szczegółową Specyfikacją Techniczną
Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz
parametry techniczne zawarte są w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót,
stanowiącej Załącznik nr 9 do SWZ. Wszystkie parametry podane w Załączniku nr 9 do
SWZ należy traktować jako minimalne. W ramach zadania przewiduje się wykonanie
następujących robót budowlanych:- demontaż istniejącego pokrycia dachowego z papy,-
demontaż deskowania,- demontaż więźby dachowej,- montaż nowej więźby dachowej,-
ocieplenie dachu wełną mineralną gr. 26 cm,- rozebranie (ok. 25 cm poniżej połaci) i ponowne
przemurowanie kominów z cegły pełnej wraz z otynkowaniem,- wykonanie nowych czapek
kominowych zabezpieczonych farbami odpornymi na zmienne warunki atmosferyczne,-
wykonanie wieńca żelbetowego na istniejącej ścianie,- montaż okien,- wymiana rynien i rur
spustowych,- wymiana obróbek blacharskich,- ustawienie i rozbiórka rusztowań systemowych,-
wywóz i utylizacja wszystkich materiałów z rozbiórki,- uporządkowanie terenu po robotach
budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert wyznaczonego przez Zamawiającego tj.: do dnia 08.07.2021 r. do godz. 10:00 do Zamawiającego nie wpłynęły żadne oferty ze strony Wykonawców.Wobec powyższego Zamawiający unieważnia w/w postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2021-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |