Modernizacja boiska sportowego przy II Liceum Ogólnokształcącym w Stargardzie
Powiat Stargardzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00109319
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00109319/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-09 09:33
- Lokalizacja
- Stargard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8606da23-c8f9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8542228620
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00109319 z dnia 2021-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska sportowego przy II Liceum Ogólnokształcącym w Stargardzie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Stargardzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Skarbowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Stargard
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 091 4804802
1.5.8.) Numer faksu: 091 4804801
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@powiatstargardzki.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatstargardzki.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatstargardzki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska sportowego przy II Liceum Ogólnokształcącym w Stargardzie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8606da23-c8f9-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109319
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000963/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja boiska II Liceum Ogólnokształcącego w Stargardzie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00079020/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZ.272.11.2021.WJ1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2998963,68 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1957662,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejącego zespołu boisk sportowych zlokalizowanych przy II Liceum Ogólnokształcącym w Stargardzie, ul. Mieszka I 4, na działce nr 300 w obrębie ewidencyjnym nr 11 miasta Stargard.
2. Zakres robót obejmuje:
1) roboty rozbiórkowe wybranych nawierzchni pieszych oraz wybranych elementów nawierzchni asfaltowych boisk sportowych,
2) remont (modernizację) nawierzchni sportowych:
a) wykonanie nowej nawierzchni wielofunkcyjnego boiska sportowego, na którym zaprojektowano 2 boiska do gry w koszykówkę,
b) wykonanie nowej nawierzchni boiska sportowego do piłki siatkowej,
c) wykonanie nowej nawierzchni boiska do piłki ręcznej/nożnej,
d) wykonanie stanowiska do skoku w dal,
e) wykonanie bieżni lekkoatletycznej,
f) montaż wyposażenia boisk (bramki, kosze itp.),
3) wykonanie siłowni zewnętrznej wraz z montażem urządzeń,
4) wykonanie ogrodzenia,
5) wykonanie nawierzchni pieszych wraz z wykonaniem nowych schodów terenowych zewnętrznych,
6) demontaż istniejącego oświetlenia terenu sportowego i montaż nowego oświetlenia boiska,
7) wykonanie systemu – monitoringu CCTV,
8) wykonanie instalacji – systemu odprowadzania wód opadowych z terenu boiska,
9) roboty towarzyszące, niezbędne dla prawidłowego wykonania robót,
10) wykonywanie czynności konserwacji nawierzchni poliuretanowych boisk.
3. W ramach przedmiotu zamówienia powstaną następujące elementy infrastruktury sportowej:
1) wielofunkcyjne boisko sportowe o nieprzepuszczalnej nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 24,50 x 21,00 m, tj. o powierzchni – 514,50 m², w skład, którego wejdą 2 boiska do gry w koszykówkę,
2) boisko do piłki siatkowej o nieprzepuszczalnej nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 13,00 x 24,00 m, tj. o powierzchni – 312,00 m²,
3) boisko do piłki ręcznej/nożnej o nieprzepuszczalnej nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 18,80 x 38,85 m, tj. o powierzchni – 730,38 m²,
4) stanowisko do skoku w dal z rozbieżnią o nieprzepuszczalnej nawierzchni poliuretanowej, wydzielonej obrzeżami gumowymi, o wymiarach 1,22 x 25,00 m, zakończone zeskocznią (piaskownicą) o wymiarach 6,00 x 2,75 m,
5) bieżnia lekkoatletyczna o nieprzepuszczalnej nawierzchni poliuretanowej, wydzielona obrzeżami betonowymi, o wymiarach 2,59 x 60,00 m,
6) siłownia zewnętrzna.
4. Szczegółowy zakres robót określa Specyfikacja Warunków Zamówienia oraz dokumentacja techniczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45232460-4 - Roboty sanitarne
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione, ponieważ w wymaganym terminie, tj. do dnia 25 czerwca 2021 r. nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |