Remont elewacji i remont instalacji centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Babimoście
MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00109696
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00109696/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-09 11:50
- Lokalizacja
- Babimost, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c5173aba-a35a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9231039691
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00109696 z dnia 2021-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji i remont instalacji centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Babimoście
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY
1.3.) Oddział zamawiającego: MOW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000196061
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kargowska 61
1.5.2.) Miejscowość: Babimost
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-110
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68 351 2412
1.5.8.) Numer faksu: 68 351 2412
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mow-babimost.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mow-babimost.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samorządowa jednostka organizacyjna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji i remont instalacji centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Babimoście2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5173aba-a35a-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109696
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007359/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont elewacji i remont instalacji centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00039038/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOW.204.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 275318,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont i kolorystyka elewacji budynku Szkoły Podstawowej w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Babimoście. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ(branża architektoniczno-budowlana) - projekt budowlany, STWiOR, przedmiar robót4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 200792,04 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont centralnego ogrzewania w budynku Szkoły Podstawowej w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Babimoście. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ (branża instalacyjna) - projekt budowlany , STWiOR, przedmiar robót4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 74526,57 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na sfinansowanie Części – I przedmiotowego zamówienia przeznaczył kwotę w wysokości 246.000,00 zł brutto.
W niniejszym postępowaniu złożono 1 ofertę, której cena znacznie przewyższa ww. kwotę. Oferta z najniższą ceną opiewa na kwotę 327.180,00 zł.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty zaplanowanej na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 327180,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 327180,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferty niepodlegające odrzuceniu przewyższają kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115755,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 133730,20 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Brak| 2021-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |