Budowa remizy dla OSP w m. Potok wraz z zagospodarowaniem terenu na dz. nr ewid.694/1 w Potoku - etap I

Gmina Jedlicze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00130495
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00130495/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-29 10:13
Lokalizacja
Jedlicze, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9d8bd224-cd3c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6842363189
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógWyrównywanie terenuRoboty muroweRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00130495 z dnia 2021-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa remizy dla OSP w m. Potok wraz z zagospodarowaniem terenu na dz. nr ewid.694/1 w Potoku - etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jedlicze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 6

1.5.2.) Miejscowość: Jedlicze

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-460

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@jedlicze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.jedlicze.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jedlicze.bip.gov.pl/search/publiccontracts/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa remizy dla OSP w m. Potok wraz z zagospodarowaniem terenu na dz. nr ewid.694/1 w Potoku - etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d8bd224-cd3c-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130495

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005496/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 „Budowa remizy dla OSP w m. Potok wraz z zagospodarowaniem terenu na dz. nr ewid.694/1 w Potoku-etap I”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00082475/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RP.271.4.11.2021.MŻM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa w oparciu o dokumentację projektową, decyzję pozwolenia na budowę nr 239/2021 z dnia 31.03.2021r oraz przedmiary robót budynku remizy OSP Potok w stanie surowym zamkniętym
w skład którego wchodzi część garażowa dla jednego stanowiska o powierzchni 67,75 m2 oraz część socjalna
o powierzchni 53,36 m2. W ramach realizacji zadania przewiduje się wykonanie następujących prac:
1. Roboty ziemne.
2. Fundamenty.
3. Izolacja fundamentów.
4. Konstrukcja i ściany części socjalnej.
5. Konstrukcja i ściany części garażowej.
6. Dach nad częścią socjalną i garażową.
7. Stolarka i ślusarka okienna i drzwiowa.
8. Podłoża parteru.
9. Zjazd z drogi publicznej.
10. Utwardzenie terenu.
11. Instalacja kanalizacji sanitarnej.



Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

45262520-2 - Roboty murowe

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2019, poz. 2019 z późn. zm.)
tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli, cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty, unieważnia prowadzone postępowanie.
W prowadzonym postępowaniu do Zamawiającego wpłynęła jedna oferta, złożona przez firmę M-Bud Warszawa sp. z o.o. na kwotę 412 307,17 zł. Kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia wynosi 200 000,00zł. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny złożonej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 412307,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 412307,17 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane