Modernizacja placu zabaw na osiedlu Uroczysko 2 w Kielcach

Gmina Kielce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00197548
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00197548/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-18 08:50
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-66e07ddc-f116-4fe3-8bd6-c46e9ef10d05
Identyfikator
6572617325
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuObiekty rekreacyjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

GRUPA MAGIC GARDEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄInowrocław, PL · lot 0
168 829,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00197548 z dnia 2025-04-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu zabaw na osiedlu Uroczysko 2 w Kielcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-303

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.bzp@um.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kielce.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-66e07ddc-f116-4fe3-8bd6-c46e9ef10d05

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja placu zabaw na osiedlu Uroczysko 2 w Kielcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66e07ddc-f116-4fe3-8bd6-c46e9ef10d05

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00197548

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043379/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja placu zabaw na osiedlu Uroczysko w Kielcach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122712

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AK-IV.271.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 155609,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejącego placu zabaw na osiedlu Uroczysko 2 przy ul. Karpackiej w Kielcach .
2. Przedmiot zamówienia podzielony został na etapy (Etap I i II) i obejmuje w szczególności:
2.1. w zakresie Etapu I:
1) opracowanie na podstawie Programu funkcjonalno-użytkowego, stanowiącego Załącznik nr 5 do SWZ, oraz obowiązujących przepisów, Dokumentacji projektowej dotyczącej wykonania przedmiotu zamówieni umożliwiającej dokonanie zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych;
2) uzyskanie na koszt własny, niezbędnych i wymaganych przepisami, map, uzgodnień, opinii, badań i sprawdzeń Dokumentacji projektowej, potrzebnych do opracowania kompletnej Dokumentacji projektowej, umożliwiającej dokonanie zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych.
2.2. w zakresie Etapu II:
1) rozbiórkę istniejących urządzeń zabawowych (wskazanych przez użytkownika tj. Świętokrzyską Spółdzielnię Mieszkaniową);
2) zakup, dostawę i montaż urządzeń i elementów placu zabaw:
a) dużego zestawu zabawowego dla dzieci (1 szt.),
b) piaskownicy (1 szt.),
c) ławek z oparciem i podłokietnikami (4 szt.),
d) koszy na śmieci (2 szt.),
e) regulaminu placu zabaw – tablica z logo Budżetu Obywatelskiego (1 szt.),
3) demontaż istniejącego chodnika ok. 10 m2,
4) wykonanie chodnika z kostki bezfazowej ok. 30 m2,
5) wykonanie nawierzchni bezpiecznej wylanej z poliuretanu pod dużym urządzeniem zabawowym - ilość niezbędna do zastosowanego urządzenia,
6) odtworzenie nawierzchni po przeprowadzonych robotach budowlanych, poprzez wyrównanie, humusowanie i obsianie trawą,
7) uzyskanie wymaganych certyfikatów z kontroli wykonanego zagospodarowania terenu, potwierdzającego jego zgodność z normami, przeprowadzonej przez specjalistę ds. bezpieczeństwa placów zabaw lub inną akredytowaną jednostkę;
8) wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
3. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia w zakresie Etapu I i II określają:
3.1. Program funkcjonalno-użytkowy, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ,
3.2. Wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168829,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 339480,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 168829,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUPA MAGIC GARDEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521329350

7.3.3) Ulica: ul. Dworcowa 52-54

7.3.4) Miejscowość: Inowrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 88-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168829,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane