Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej dróg gminnych na terenie Gminy Wągrowiec

Gmina Wągrowiec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00110037
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00110037/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-09 13:18
Lokalizacja
Wągrowiec, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a6a51239-bd3e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7661968498
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA BIAŁOBRZYCKAGniezno, PL · lot 0
134 168,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00110037 z dnia 2021-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej dróg gminnych na terenie Gminy Wągrowiec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wągrowiec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791336

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Cysterska 22

1.5.2.) Miejscowość: Wągrowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-100

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: 672680800

1.5.8.) Numer faksu: 672680803

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wagrow@wokiss.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminawagrowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_wagrowiec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej dróg gminnych na terenie Gminy Wągrowiec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6a51239-bd3e-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00110037

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001947/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont cząstkowy dróg gminnych o nawierzchni bitumicznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00064179/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGP.271.1.2.2021.FZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Nazwa zamówienia: „Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej dróg gminnych na terenie Gminy Wągrowiec”

Miejsce realizacji zamówienia:
Zamówienia obejmuje drogi gminne Gminy Wągrowiec zlokalizowane na terenie sołectw: Toniszewo, Kaliszany, Grylewo, Oporzyn, Pawłowo Żońskie, Nowe, Kobylec, Żelice, Bukowiec, Kopaszyn, Kaliska (Micharzewo), Tarnowo Pałuckie, Bracholin, Kiedrowo, Werkowo, Kołybiec, Siedleczko, Koninek, Brzeźno Stare, Rudnicze, Potulice, Runowo, Wiatrowiec, Wiatrowo, Przysieczyn, Łęgowo, Długa Wieś (Sieńsko), Łaziska, Rąbczyn, Rgielsko, Redgoszcz.

Zakres robót
Przewidywany zakres prac, podlegający wycenie w ofercie w ramach poszczególnych pozycji przedmiaru wskazano w poniższej tabeli. Niniejszy zakres może ulec zmianie co do ilości i rodzaju, a wynikać będzie z rzeczywistych obmiarów wykonanych robót.

Zakres robót:
Remont emulsją asfaltową i grysami
- zabezpieczenie terenu objętego robotami i zapewnienie bezpieczeństwa ruchu,
- oznakowanie robót zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- oczyszczenie naprawianego miejsca sprężonym powietrzem i natryskanie emulsji asfaltowej oraz kruszywa o frakcji od 2 do 4 mm, przy użyciu remontera (patchera) drogowego,
- uporządkowanie terenu po zakończeniu robót
Jednostka miary: m²
Ilość: 200

Remont z wypełnieniem masą mineralno – asfaltową
- zabezpieczenie terenu objętego robotami i zapewnienie bezpieczeństwa ruchu,
- oznakowanie robót zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- wycięcie uszkodzonych miejsc nawierzchni z nadaniem regularnych kształtów,
- dokładne oczyszczenie dna i krawędzi uszkodzonego miejsca z luźnych ziaren grysu, żwiru, piasku i pyłu,
- skropienie dna i krawędzi pionowych naprawianego miejsca emulsją asfaltową i uzupełnienie masą bitumiczno – asfaltową na gorąco
- uporządkowanie terenu po zakończeniu robót
Jednostka miary: m²
Ilość: 1 400

Zamawiający zastrzega, że ilości prac wskazanych powyżej, są ilościami szacunkowymi, służącymi do skalkulowania ceny oferty, porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Wykonawcy, z którym Zamawiający podpisze umowę nie przysługuje roszczenie o realizację zamówienia w ilościach podanych w przedmiarze robót. Ilości rzeczywiste wykonywanych prac w trakcie obowiązywania umowy mogą dla poszczególnych pozycji różnić się ilościowo od wartości podanych w SWZ. Minimalny zakres prac który Zamawiający zleci do wykonania w ramach niniejszej umowy wynosi 60% wartości przedmiotu umowy.
Szczegółowy zakres prac, które należy wykonać określa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót która jest załącznikiem do SWZ (Załącznik nr 9 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 134168,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 145878,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 134168,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo-Handlowa ANNA Anna Białobrzycka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7841333850

7.3.3) Ulica: Wodna 18

7.3.4) Miejscowość: Gniezno

7.3.5) Kod pocztowy: 62-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 134168,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2021-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane