Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. ,, Wymiana pokrycia dachowego w budynku w m. Wierzowice Wielkie 38,,

Gmina Góra

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00197558
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00197558/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-18 08:52
Lokalizacja
Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b3de849d-8eeb-4adf-8376-d204efb61865
Identyfikator
6931940518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty ciesielskieRoboty izolacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

JAN OSSOWSKIWĄSOSZ, PL · lot 0
149 057,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00197558 z dnia 2025-04-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n.
,, Wymiana pokrycia dachowego w budynku w m. Wierzowice Wielkie 38,,

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050669

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pomieszcz@gora.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gora.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gora.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n.
,, Wymiana pokrycia dachowego w budynku w m. Wierzowice Wielkie 38,,

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3de849d-8eeb-4adf-8376-d204efb61865

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00197558

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00028254/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Wymiana pokrycia dachowego w budynku m. Wierzowice Wielkie 38”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00130492

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.25.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 242720,82 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach przedmiotu zamówienia przewidziano do wykonania następujący zakres robót:
- roboty rozbiórkowe: demontaż wsporników, przewodów, rozbiórka gąsiorów, rozbiórki pokrycia z dachówki ok. 313,272 m2, rozebranie ołacenia, rynien, obróbek,
- roboty remontowe kominów ponad dachem: przemurowanie główki kominów, tynkowanie kominów ok. 42,252 m2,
- roboty dekarskie: ułożenie folii zbrojonej ok. 313,272 m2, ołacenie połaci dachowych ok. 313,272 m2, pokrycie dachów dachówką karpiówką ceramiczna w koronkę ok. 313,272 m2, pokrycie kalenicy gąsiorami ok. 21,110 m, montaż systemowych taśm perforowanych, izolacja powierzchni dachu folią zbrojoną, montaż kształtek ceramicznych, włazy dachowe ok. 7 szt., uzupełnienie ław kominiarskich, wymiana desek czołowych, montaż stopni kominiarskich, montaż dachówki ceramicznej wentylacyjnej,
- instalacja odgromowa: odtworzenie z nowych materiałów z zachowaniem geometrii i średnicy użytych pierwotnie przewodów kmpl, badania i pomiar instalacji odgromowej.


Dokładny opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa wraz z uzupełniającymi ją przedmiarami robót oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, wszelkie postanowienia SWZ wraz z pytaniami i odpowiedziami jeżeli takowe padły w postępowaniu i zostały opublikowane na stronie, na której postępowanie było prowadzone.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45422000-1 - Roboty ciesielskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149057,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 233682,95 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149057,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jan Ossowski Blacharstwo-Dekarstwo oraz Usługi

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991010119

7.3.4) Miejscowość: Wąsosz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149057,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane