Adaptacja pomieszczeń na przedszkole w Szkole Podstawowej nr 1 w Pasłęku
URZĄD MIEJSKI W PASŁĘKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00110193
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00110193/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-09 14:03
- Lokalizacja
- Pasłęk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db90e326-d4ca-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5780015378
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00110193 z dnia 2021-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń na przedszkole w Szkole Podstawowej nr 1
w Pasłęku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W PASŁĘKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524447
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. św. Wojciecha 5
1.5.2.) Miejscowość: Pasłęk
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 552482001
1.5.8.) Numer faksu: 552483180
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: paslek@paslek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: paslek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.paslek.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczeń na przedszkole w Szkole Podstawowej nr 1w Pasłęku
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db90e326-d4ca-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00110193
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000976/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Adaptacja pomieszczeń na przedszkole w Szkole podstawowej nr 1 w Pasłęku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00092909/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BGK.271.12.2021.ŁZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 365678,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane . Inwestycja realizowana będzie na terenie
Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pasłęku przy ul. Jagiełły 30 na działce nr 100 obręb 01 miasto
Pasłęk i dotyczy robót budowlanych związanych z przebudową istniejących pomieszczeń
magazynu i siłowni w celu utworzenia dwóch dodatkowych oddziałów przedszkolnych.
W celu adaptacji pomieszczeń na oddziały przedszkolne wraz z sanitariatami należy
przeprowadzić następujące prace:
1) przebudować stolarkę okienną i drzwiową, dostosowując do nowego układu
pomieszczeń,
2) dokonać rozbiórki ścian działowych i posadzek,
3) wybudować nowe ścianki działowe wewnętrzne oraz posadzki wraz z ociepleniem
podłóg,
4) przebudować wszystkie instalacje wewnętrzne tj: elektryczną, wodociągową- ciepłej
i zimnej wody, kanalizacji sanitarnej, c.o., instalacji p.poż.- hydranty, wentylacji
mechanicznej, sygnalizacji oraz monitoringu,
5) wykonać montaż sufitów podwieszanych wraz z malowaniem pomieszczeń,
6) wykonać okładziny ścienne,
7) montaż osprzętu dla wszystkich przebudowanych instalacji,
8) wykonać schody zewnętrzne przy wejściach do oddziałów,
9) wykonać odcinek zewnętrznej kanalizacji sanitarnej,
10) wykonać przebudowę i rozbudowę chodników, stanowiących dojście do budynku od
strony boiska sportowego,
Ponadto w ramach zadania należy wykonać remont istniejącego pomieszczenia świetlicy w
budynku szkoły z przeznaczeniem na siłownię, a mianowicie:
1) wymiana drzwi wejściowych,
2) wymiana podłóg,
3) malowanie ścian,
4) zabudowa przewodów,
5) odnowienie parapetów,
6) montaż urządzeń (przeniesionych z siłowni) i drabinek,
7) zamontowanie nowych luster, wymiana opraw oświetleniowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający na realizację przedmiotu zamówienia przeznaczył środki w wysokości 449 784,12 zł. brutto.W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta.
PRIMBUD FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA Andrzej Filaszkiewicz
Nowa Wieś 1, 14-400, Pasłęk, cena oferowana przez wykonawcę - 555306,21 zł brutto.
Cena zaoferowana przez Wykonawcę przekroczyła kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia jednocześnie Zamawiający nie przewiduje zwiększenia środków na realizację zadania. W związku z powyższym unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 PZP stało się konieczne.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 555306,21 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 555306,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |