Zagospodarowanie placu zabaw na terenie Gminy Kleszczów w miejscowości Łuszczanowice nr działki 133/4
Gmina Kleszczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00120497
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00120497/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-20 11:47
- Lokalizacja
- Kleszczów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1248a429-cde4-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7692078512
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00120497 z dnia 2021-07-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie placu zabaw na terenie Gminy Kleszczów w miejscowości Łuszczanowice nr działki 133/4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kleszczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 47
1.5.2.) Miejscowość: Kleszczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-410
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 447316639
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-publiczne@kleszczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kleszczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.kleszczow.pl/procurements1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie placu zabaw na terenie Gminy Kleszczów w miejscowości Łuszczanowice nr działki 133/42.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1248a429-cde4-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00120497
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000798/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Zagospodarowanie placu zabaw na terenie Gminy Kleszczów w miejscowości Łuszczanowice nr działki 133/4
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086364/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1313551,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie placu zabaw w miejscowości Łuszczanowice nr działki 133/4 w oparciu o dokumentację projektową i specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót.
Zakres prac obejmuje m. im.:
1.1. Wykonanie nawierzchni poliuretanowej
1.2. Dostawę i montaż urządzeń zabawowych oraz elementów małej architektury (fabrycznie nowych rok produkcji 2021)
Wszystkie urządzenia powinny być montowane zgodnie z instrukcjami i wymaganiami technicznymi producenta. Wszystkie zestawy muszą posiadać certyfikaty bezpieczeństwa zgodnie z wymogami grupy norm określających wytwarzanie urządzeń zabawowych –PN-EN1176.
Uwaga: Urządzenia powinny być jednego producenta i wykonane w jednakowej stylistyce i kolorystyce celem uniknięcia zaburzeń w estetyce placu zabaw, oraz ułatwienia konserwacji, serwisowania i ewentualnych napraw urządzeń przez jednego wykonawcę posiadającego referencje wydane przez producenta urządzeń.
1.3. Wykonanie ogrodzenia panelowego
1.4. Wykonanie nawierzchni ciągów komunikacyjnych
1.5. Zagospodarowanie zielenią
1.6. Wykonanie oświetlenia
1.7. Wykonanie systemu nawadniania
Przedmiot zamówienia jest dostosowany i uwzględnia wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych.
2. Wykonawca udzieli na cały przedmiot zamówienia minimum 5 – letniej gwarancji.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa i STWIORB opracowane przez zespół projektantów stanowiące załącznik do SWZ oraz wymagania szczególne załączone w SWZ i projektowanych postanowieniach umowy przez Zamawiającego. Przedmiary załączone do dokumentacji projektowej są wyłącznie materiałem pomocniczym. Prace budowlane należy wykonać w oparciu o dokumentację projektową i STWIORB. Kosztorys, który zgodnie z warunkami Umowy Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu ma obejmować faktyczne roboty i dostosowane do nich KNR.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono trzy oferty. Najniższą ofertową cenę 1842175,76 zł brutto zaoferował Wykonawca COLOR-SPORT S.C. Adam Wilk, Waldemar Kosiorowski, ul. Warszawska 299, 43-155 Bieruń. Cena ta przewyższa o 212 175,76 zł kwotę 1 630 000,00 zł jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2021-07-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |