Przebudowa dróg w gminie Głogów Małopolski (znak sprawy: OR.271.6.2021),
GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00110972
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00110972/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-12 11:21
- Lokalizacja
- Głogów Małopolski, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e90a4758-b21e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5170038464
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00110972 z dnia 2021-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg w gminie Głogów Małopolski (znak sprawy: OR.271.6.2021),
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Głogów Małopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-060
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@glogow-mlp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.glogow-mlp.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/glogow-mlp1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg w gminie Głogów Małopolski (znak sprawy: OR.271.6.2021),2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e90a4758-b21e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00110972
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001529/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Przewrotne II etap (drogi na Selwy)
1.1.6 Przebudowa drogi ul. Paderewskiego na osiedlu Niwa w Głogowie Młp.
1.1.7 Przebudowa dróg gminnych na osiedlu Niwa w Głogowie MŁp. (ul. Szymanowskiego, ul. Moniuszki, ul. Floriana)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00055874/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4231120,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I - Przebudowa drogi ul. Paderewskiego na os. Niwa w Głogowie Młp.Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ul. Paderewskiego w Głogowie Małopolskim w poniższym zakresie:
- przebudowy jezdni z betonu asfaltowego,
- przebudowa zjazdów z betonowej kostki brukowej,
- przebudowa sieci gazowej,
- budowa kanalizacji deszczowej,
- budowa kanału technologicznego.
Przebudowywany odcinek ulicy Paderewskiego zaczyna się od skrzyżowaniu z ul. Karola Szymanowskiego (km 0+000,00) a kończy na skrzyżowaniu z ul. księcia Józefa Poniatowskiego i ul. Edukacji Narodowej (km 0+312,00) . Istniejąca nawierzchnia jest z wykonana z kruszywa. Inwestycja przewiduje regulację wysokościową urządzeń kolidujących na przedmiotowym odcinku, likwidację kolizji z uzbrojeniem podziemnym zgodnie z warunkami właścicieli tych urządzeń lub zabezpieczenie rurami osłonowymi. Niweleta jezdni wpisana jest w istniejącą konfigurację terenu i dopasowana do istniejącego zagospodarowania terenu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
4.5.5.) Wartość części: 771170,07 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II - Przebudowa drogi ul. Szymanowskiego na os. Niwa w Głogowie Młp.Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ul. Szymanowskiego (nr działki 3115) w Głogowie Małopolskim w poniższym zakresie:
- wykonanie kanalizacji deszczowej;
- wykonanie podbudowy drogi;
- wykonanie nawierzchni bitumicznej;
- wykonanie chodnika;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
4.5.5.) Wartość części: 328446,68 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III - Przebudowa drogi na Selwy w miejscowości Przewrotne - II etap.Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi na Selwy w miejscowości Przewrotne w poniższym zakresie:
- poszerzenie jezdni
- wykonanie nowych warstw z mieszanek mineralno-asfaltowych
- wykonanie kanalizacji deszczowej
- budowa chodnika /jednostronnego/
- wykonanie poboczy z kruszywa łamanego
Droga będąca zakresem przebudowy posiada nawierzchnię z masy mineralno-asfaltowej o szerokości 4,8 do 5,2 m. Posiada obustronne narośnięte pobocza gruntowe oraz obustronne rowy przydrożne, które są częściowo zamulone. Odcinek drogi położony jest w północno-wschodniej części Przewrotnego. Droga przebiega w terenie zabudowanym. Zakres objęty opracowaniem zamyka się w km od 0+970 do 2+596,4. Przebudowa w swoim zakresie wymaga wykonania nowej nawierzchni wraz z jej poszerzeniem do 5,5m. Pozostałe elementy to wykonanie kanalizacji deszczowej, chodników i poboczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
4.5.5.) Wartość części: 3131504,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 649098,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 923200,71 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 649098,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo MOLTER Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 813-03-34-181
7.3.3) Ulica: ul. Rzeszowska 101
7.3.4) Miejscowość: Głogów Małopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 36-060
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
kanalizacja deszczowa, kanał technologiczny, roboty brukarskie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 649098,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 290631,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 381989,91 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 290631,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo MOLTER Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 813-03-34-181
7.3.3) Ulica: ul. Rzeszowska 101
7.3.4) Miejscowość: Głogów Małopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 36-060
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1.kanalizacja deszczowa,
2. kanał technologiczny
3. roboty brukarskie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 290631,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2066402,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3198713,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2066402,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COLAS Polska Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 786-13-95-883
7.3.3) Ulica: ul. Nowa 49
7.3.4) Miejscowość: Palędzie
7.3.5) Kod pocztowy: 62-070
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wszystkie roboty z wyłączeniem robót bitumicznych
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2066402,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2021-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |