Dokończenie robót budowlanych głębokiej modernizacji energet. budynku US w Zamościu przy ul. Podgroble 1 -Poprawa efektywności energetycznej budynków IAS woj. lubelskiego – 3 budynki, II edycja .
Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00110857
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00110857/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-12 10:33
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c5335aab-ce73-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7121067254
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00110857 z dnia 2021-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dokończenie robót budowlanych głębokiej modernizacji energet. budynku US w Zamościu przy ul. Podgroble 1 -Poprawa efektywności energetycznej budynków IAS woj. lubelskiego – 3 budynki, II edycja .
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Szeligowskiego 24
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-883
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: (81) 452-23-00
1.5.8.) Numer faksu: (81) 452-23-06
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.lublin@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubelskie.kas.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ias-lublin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dokończenie robót budowlanych głębokiej modernizacji energet. budynku US w Zamościu przy ul. Podgroble 1 -Poprawa efektywności energetycznej budynków IAS woj. lubelskiego – 3 budynki, II edycja .2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5335aab-ce73-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00110857
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015143/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Dokończenie robót budowlanych głębokiej modernizacji energet. budynku U. S. w Zamościu przy ul. Podgroble 1-Poprawa efektywności energetycznej budynków IAS woj. lubelskiego – 3 budynki, II edycja
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Oś Priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki, Działanie 1.3 Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach, Poddziałanie 1.3.1 Wspieranie efektywnosci energetycznej w budynkach użyteczności publicznej - "Poprawa efektywnosci energetycznej budynków Izby Administracji Skarbowej województwa lubelskiego - 3 budynki, II edycja" .2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086060/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 0601-ILZ.260.26.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje dokończenie robót budowlanych głębokiej termomodernizacji budynku Urzędu Skarbowego w Zamościu przy ul. Podgroble 1 realizowanej w ramach projektu pn.: „Poprawa efektywności energetycznej budynków Izby Administracji Skarbowej województwa lubelskiego – 3 budynki, II edycja”. Szczegółowy zakres termomodernizacji budynku Urzędu Skarbowego w Zamościu określają dokumenty, stanowiące załączniki nr 1 oraz 1.1 – 1.7 do
projektu umowy (załącznika nr 7 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert wpłynęła tylko jedna oferta, której cena w wysokości 477 000,00 zł jest wyższa o 121 224,98 zł od kwoty (w wysokości 355 775,02 zł), jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny złożonej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 477000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 477000,00 PLN
| 2021-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |