Remont elewacji na budynku warsztatów szkolnych w CKZiU nr 2 w Wadowicach
Powiat Wadowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00110968
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00110968/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-12 11:19
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35797185-d029-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5512129478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00110968 z dnia 2021-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji na budynku warsztatów szkolnych w CKZiU nr 2 w Wadowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Batorego 2
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatwadowicki.pl/ogloszenia-o-przetargach/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji na budynku warsztatów szkolnych w CKZiU nr 2 w Wadowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35797185-d029-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00110968
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000892/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Remont elewacji budynku warsztatów przy CKZiU nr 2 w Wadowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00087971/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.64.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje remont elewacji na dwóch dłuższych ścianach warsztatów szkolnych (strona parkingu i boiska) obejmujący swym zakresem między innymi następujące prace:
• odbicie luźnego, odstającego, nietrzymającego się tynku,
• uzupełnienie ubytków tynku,
• wykonanie elewacji (styropian 5 cm, siatka podwójna, tynk ozdobny),
• likwidacja gzymsu na ścianie budynku,
• wykonanie nowego gzymsu pod rynnami na podobieństwo już wykonanego na wyremontowanej ścianie,
• wykonanie opaski z płyt chodnikowych,
• wykonanie mozaiki na dole ściany na podobieństwo już wykonanej na wyremontowanej ścianie.
Prace należy wykonać na podstawie załączonych dokumentów. Zamawiający dopuszcza dokonanie wizji lokalnej na terenie przewidzianych robót remontowo - budowlanych.
Załączony przedmiar ma charakter poglądowy, ma zobrazować skalę roboty budowlanej i pomóc w oszacowaniu kosztów inwestycji. Przywołane podstawy wyceny mają charakter informacyjny i stanowią zakres czynności niezbędnych do wykonania.
Budynek warsztatów należy do CKUiZ nr 2 w Wadowicach. Należy zabezpieczyć plac robót, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa pracowników, uczniów i osób trzecich. Zamawiający zobowiązuje Wykonawcę do prowadzenia robót w sposób nie utrudniający użytkowania obiektu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty, tym samym należało unieważnić postępowanie, zgodnie z treścią art. 255 pkt. 1 Ustawy PZP który mówi, że Zamawiający unieważnia postępowanie w sprawie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.| 2021-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |