Świadczenie usług asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej dla osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Krościenko Wyżne w ramach Programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej”- edycja 2021
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KROŚCIENKU WYŻNYM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00118329
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-16 16:11
- Lokalizacja
- Krościenko Wyżne, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6842093666
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Wykonawcy
9 przyznanych
Agnieszka WójcikKrościenko Wyżne, PL
38 400 PLNKamila KarnasPustyny, PL
38 400 PLNMariola WójcikKrościenko Wyżne, PL
36 000 PLNAgnieszka KrężałekKrościenko Wyżne, PL
14 400 PLNMarcelina SzmydKrościenko Wyżne, PL
12 600 PLNSabina LorensKrościenko Wyżne, PL
7200 PLNRafał PasterczykPotok 351, PL
7200 PLNRafał PasterczykPotok 351, PL
7200 PLNKatarzyna InglotKrościenko Wyżne, PL
7200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.