Budowa drogi leśnej nr 390 – etap II w Leśnictwie Międzyrzecz
NADLEŚNICTWO ŚWIDWIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00111114
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00111114/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-12 12:21
- Lokalizacja
- Świdwin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df6feea7-d4f6-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6720007571
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00111114 z dnia 2021-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi leśnej nr 390 – etap II w Leśnictwie Międzyrzecz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO ŚWIDWIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330044306
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczecińska 58
1.5.2.) Miejscowość: Świdwin
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-300
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 943652652
1.5.8.) Numer faksu: 943652579
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: swidwin@szczecinek.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://swidwin.szczecinek.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwo_swidwin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi leśnej nr 390 – etap II w Leśnictwie Międzyrzecz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df6feea7-d4f6-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111114
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00068231/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa drogi leśnej nr 390- etap II w leśnictwie Międzyrzecz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00094187/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1009515,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie drogi nr 390 etap II w Leśnictwie Międzyrzecz, które obejmują m.in.: budowę drogi leśnej (dojazdu pożarowego nr 15) o długości całkowitej 2,44 km i szerokości nominalnej 3,0 m zakończona placem manewrowym 30x30 m o nawierzchni z płyt ażurowych
żelbetowych na podsypce piaskowej o grubości warstwy po zagęszczeniu 10 cm, wraz ze skrzyżowaniami, mijankami, miejscami składowania drewna i rowami odwadniającymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wartość złożonej oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie dysponuje środkamifinansowymi, pozwalającymi na zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację
zamówienia do wartości podanej w ofercie najkorzystniejszej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1459068,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1459068,95 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
informacja o unieważnieniu postępowania| 2021-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |