Rozbiórka trzech istniejących domków letniskowych typu BRDA oraz budowa trzech sezonowych budynków rekreacji indywidualnej wraz z wewnętrznymi instalacjami (...)
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00111580
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00111580/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-12 14:47
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e84bb811-b7b2-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6750002118
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00111580 z dnia 2021-07-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka trzech istniejących domków letniskowych typu BRDA oraz budowa trzech sezonowych budynków rekreacji indywidualnej wraz z wewnętrznymi instalacjami (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001815
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Adama Mickiewicza 21
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-120
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: beata.krzek@urk.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://urk.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/urk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka trzech istniejących domków letniskowych typu BRDA oraz budowa trzech sezonowych budynków rekreacji indywidualnej wraz z wewnętrznymi instalacjami (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e84bb811-b7b2-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111580
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001597/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Przebudowa domków wypoczynkowych w Polańczyku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00059758/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-291-3605/2020-II
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 365648,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbiórka trzech istniejących domków letniskowych typu BRDA
oraz budowa trzech sezonowych budynków rekreacji indywidualnej wraz z wewnętrznymi
instalacjami: wod-kan, elektryczną i zagospodarowanie działki.2. Zakres zamówienia
obejmuje:a) ETAP 1:Etap pierwszy zakłada rozbiórkę trzech istniejących domków letniskowych
typu BRDA wraz z likwidacją fundamentów. Dodatkowo projekt zakłada usunięcie istniejących
powierzchni utwardzonych, likwidację elementów małej architektury oraz usunięcie/zaślepienie
zbędnych instalacji wewnętrznych poza budynkami.b) ETAP 2:Etap drugi zakłada budowę trzech
sezonowych budynków rekreacji indywidualnej wraz z wewnętrznymi instalacjami: wod-kan,
elektryczną. W ramach docelowego zagospodarowania działki nr 241 przewiduje się
wykonanie:- czterech utwardzonych miejsc postojowych; - utwardzonych dojść do
projektowanych budynków; - utwardzonych tarasów niezadaszonych;- zieleni niskiej –
izolacyjnej.c) ETAP 3:Etap trzeci zakłada wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz.U. z 2019 r., poz. 2019 z późn. zm.).Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Cena najkorzystniejszej oferty, tj. oferty przedstawiającej najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny, wynosi 698.541,53 złotych, natomiast kwota, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia wynosi 449.747,70 złotych. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 464900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 903890,63 PLN
| 2021-07-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |