Adaptacja budynku nr 15 b w m. Brodów na lokale mieszkalne

Gmina Rudna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00111599
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00111599/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-12 14:56
Lokalizacja
Rudna, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c82c9d6c-b89f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6922257466
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne gazowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00111599 z dnia 2021-07-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja budynku nr 15 b w m. Brodów na lokale mieszkalne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rudna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647558

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 15

1.5.2.) Miejscowość: Rudna

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-305

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76 749 21 00

1.5.8.) Numer faksu: 76 749 21 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rudna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.rudna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminarudna.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja budynku nr 15 b w m. Brodów na lokale mieszkalne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c82c9d6c-b89f-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111599

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002346/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Adaptacja budynku nr 15b w m. Brodów na lokale mieszkalne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00059297/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Adaptacja budynku nr 15b w m. Brodów na lokale
mieszkalne.
2. Zamówienie obejmuje wykonanie:
a) schodów w konstrukcji żelbetowej,
b) wieńców, podciągu oraz słupów żelbetowych,
c) nadproży stalowych,
d) demontażu istniejących stropów drewnianych i wykonanie nowego stropu żelbetowego,
e) pomieszczenia technicznego w piwnicy wraz z zamontowaniem kotła gazowego,
f) prac renowacyjnych ścian budynku,
g) nowych posadzek cementowych w piwnicach,
h) wydzielenia komórek lokatorskich przynależnych do mieszkań,
i) zmiany układu funkcjonalnego oraz wykonanie ścianek działowych w systemie gipsowo-kartonowym w celu wydzielenia pięciu lokali mieszkalnych,
j) nowych posadzek parteru, piętra z płytek ceramicznych oraz paneli podłogowych,
k) malowania ścian oraz sufitów,
l) nowych otworów okiennych, wymiana oraz montaż nowej stolarki drzwiowej i okiennej,
m) nowej więźby dachowej oraz nowego pokrycia dachu z blachy dachówko podobnej,
n) docieplenia od wewnątrz ścian zewnętrznych oraz docieplenie poddasza,
o) renowacji i malowania elewacji,
p) wymiany przyłącza wodociągowego i kanalizacji sanitarnej,
q) nowych wewnętrznych instalacji sanitarnych: cieplnej i zimnej wody użytkowej, kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania wraz z montażem wodomierzy i liczników ciepła,
r) nowych instalacji elektrycznych oświetlenia oraz gniazd elektrycznych wraz z montażem nowego osprzętu,
s) montażu głównej tablicy rozdzielczej budynku wraz z montażem tablic licznikowych,
t) zagospodarowania terenu wokół budynku wraz z z wykonaniem nawierzchni pieszo-jezdnej z kostki betonowej,
u) zieleni,
v) ogrodzenia terenu działki.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie, gdy cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że Zamawiający może zwiększyć
tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę 1.270.000,00 zł brutto, jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.
Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 1.468.899,83 zł i przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Ponieważ Zamawiający nie może zwiększyć kwoty jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, postanawia jak wyżej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1468899,83 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1468899,83 PLN

2021-07-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane