Wykonanie robót budowlano – instalacyjnych w zakresie modernizacji klimatyzacji precyzyjnej w laboratorium UOKiK w Łodzi
URZĄD OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00111981
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00111981/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-13 09:15
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc8b9027-a1d2-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5261009497
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00111981 z dnia 2021-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlano – instalacyjnych w zakresie modernizacji klimatyzacji precyzyjnej w laboratorium UOKiK w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD OCHRONY KONKURENCJI I KONSUMENTÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006212789
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Warszawy 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48225560355
1.5.8.) Numer faksu: +48228269169
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uokik.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uokik.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/4496261.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ochrona praw konkurencji i konsumentów
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlano – instalacyjnych w zakresie modernizacji klimatyzacji precyzyjnej w laboratorium UOKiK w Łodzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc8b9027-a1d2-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00111981
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007754/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja klimatyzacji precyzyjnej w Laboratorium w Łodzi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00038596/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BBA-2.262.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 359514,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano – instalacyjnych w zakresie modernizacji klimatyzacji precyzyjnej w laboratorium UOKiK w Łodzi.
Roboty budowlano-instalacyjne stanowiące przedmiot zamówienia są pracami związanymi z wymianą instalacji klimatyzacji precyzyjnej w laboratorium oraz remontem odtworzeniowym pomieszczeń i części korytarza po przeprowadzeniu wymiany tej instalacji. Całość prac wykonać należy na podstawie przedmiarów robót, specyfikacji technicznych oraz projektów.
Ogólny zakres prac przewidzianych do wykonania w ramach niniejszego zamówienia obejmuje w szczególności:
• demontaż i utylizację istniejącego systemu klimatyzacji i elementów zabudowy oraz roboty remontowo-budowlane,
• wykonanie zasilania klimatyzatora i przesunięcie gniazd wtyczkowych oraz wykonanie instalacji oświetleniowej,
• dostarczenie i montaż klimatyzatora oraz wykonanie instalacji klimatyzacji precyzyjnej,
• podłączenie szafy klimatyzatora do instalacji wodociągowej i wymianę pionu
kanalizacyjnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45410000-4 - Tynkowanie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, unieważnia postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia wynosi 442 202, 27 zł brutto, natomiast kwota najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu wynosi 478 833,87 zł brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 478833,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 478833,87 PLN
| 2021-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |