Prace związane z poprawą bezpieczeństwa pieszych poprzez doświetlenie przejść dla pieszych - Al. Jana Pawła II w rejonie skrzyżowania z ul. Jagiełły w Jastrzębiu-Zdroju
Miasto Jastrzębie-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00455246
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00455246/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-13 08:08
- Lokalizacja
- Jastrzębie-Zdrój, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2728d1c4-3535-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6332216615
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00455246 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace związane z poprawą bezpieczeństwa pieszych poprzez doświetlenie przejść dla pieszych - Al. Jana Pawła II w rejonie skrzyżowania z ul. Jagiełły w Jastrzębiu-Zdroju
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jastrzębie-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255358
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego 60
1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-335
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 324785133
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.jastrzebie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace związane z poprawą bezpieczeństwa pieszych poprzez doświetlenie przejść dla pieszych - Al. Jana Pawła II w rejonie skrzyżowania z ul. Jagiełły w Jastrzębiu-Zdroju2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2728d1c4-3535-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455246
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030606/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.50 Prace związane z poprawą bezpieczeństwa pieszych poprzez doświetlenie przejść dla pieszych - Al. Jana Pawła II w rejonie skrzyżowania z ul. Jagiełły w Jastrzębiu-Zdroju
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00391127
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.40.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 16076,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania są „Prace związane z poprawą bezpieczeństwa pieszych poprzez doświetlenie przejść dla pieszych - Al. Jana Pawła II w rejonie skrzyżowania z ul. Jagiełły w Jastrzębiu-Zdroju”.
Zakres prac:
- montaż dodatkowego słupa oświetlenia przejścia dla pieszych z oprawą typu LED z ukierunkowaną optyką oznaczonego na planie jako S1,
- montaż dodatkowego słupa oświetlenia przejścia dla pieszych z oprawą typu LED z ukierunkowaną optyką oznaczonego na planie jako S2,
- budowa elektroenergetycznej linii kablowej nN do 0,23 kV ziemnej doświetlenia przejścia dla pieszych.
Przedmiotowy zakres winien zostać wykonany zgodnie z:
• kosztorysem ślepym (przedmiarem robót),
• dokumentacją projektową,
• specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót elektrycznych,
stanowiącymi dokumentację techniczną (załącznik nr 10 do SWZ) oraz zgodnie z przepisami prawa budowlanego, wiedzą techniczną i obowiązującymi normami.
(Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji technicznej)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych ze względu na fakt, iż wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |