wykonanie remontu północnego muru oporowego dziedzińca Fortu Carre w Twierdzy Wisłoujście
Muzeum Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00112072
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00112072/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-13 09:57
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bdbc32e7-a354-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5831012014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00112072 z dnia 2021-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wykonanie remontu północnego muru oporowego dziedzińca Fortu Carre w Twierdzy Wisłoujście
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000283392
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 46/47
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-831
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 573 31 28
1.5.8.) Numer faksu: 58 573 31 28 w. 0
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@muzeumgdansk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumgdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.muzeumgdansk.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samorządowa Instytucja Kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
wykonanie remontu północnego muru oporowego dziedzińca Fortu Carre w Twierdzy Wisłoujście2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdbc32e7-a354-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00112072
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005360/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont muru oporowego Twierdzy Wisłoujście
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00038709/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZP.26.3.2021(ZP-PN/2)
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 784091,13
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Projektowana inwestycja zlokalizowana jest na terenie Twierdzy Wisłoujście w Gdańsku, nr działki 2, obręb 0073, 61, Gdańsk, ul. Stara Twierdza 1.
2. Przedmiotem zamówienia jest wzmocnienie i konserwacja północnego muru oporowego dziedzińca Fortu Carré i odtworzenie drewnianej wiaty przy murze. Zakres prac obejmuje wykonanie palisady z pali CFA, wykonanie kotwienia muru zewnętrznego z murem wewnętrznym, prace konserwatorskie, wykonanie niskociśnieniowej iniekcji cementowej, wykonanie drenażu odwadniającego, odtworzenie wiaty przy murze. Ze względu na charakter prac całość inwestycji dzieli się na trzy etapy:
• etap I – wykonanie pali odciążających parcie gruntu na mur oporowy, wykonanie kotwienia (szpilek) muru zewnętrznego, licowego z murem wewnętrznym i wykonanie instalacji drenażowej,
• etap II – konserwacja muru oporowego oraz odtworzenie wiaty przy murze,
• etap III – wykonanie niskociśnieniowej iniekcji cementowej pod fundamentami muru oporowego (przed przystąpieniem do iniekcji należy geodezyjnie sprawdzić zasadność tych prac, tj. upewnić się czy mur się ustabilizował).
3. Wykonanie przedmiotu zamówienia nie wymaga znacznych zmian ukształtowania terenu, który nadal będzie miał istniejący charakter. Przewiduje się jedynie niewielkie obniżenie terenu o około -10 cm nad murem celem uniknięcia napływu i przelewu wód deszczowych przez zwieńczenie muru. Przewiduje się pozostawienie istniejącego drzewostanu. W miejscach po pracach budowlanych – palisada, drenaż, itp. projektuje się wykonanie nowych nasadzeń niskich – trawy i przywrócenie stanu pierwotnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262521-9 - Roboty murarskie w zakresie fasad
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 922500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1929870,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 922500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDKON Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 0000674635
7.3.3) Ulica: Profesorska 3
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-856
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
wykonanie pali AJ Fundamenty
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-05-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 922500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
| 2021-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |