Wykonanie dokumentacji projektowej termomodernizacji 8 budynków położonych na terenie Gminy Zawiercie w ramach 3 zadań

GMINA ZAWIERCIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00113296
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-07-14 07:40
Lokalizacja
Zawiercie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6491003978
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi projektów graficznych

Wykonawcy

3 przyznane

ADAM HEJNOWSKIBędzin, PL
27 552 PLN
ADAM HEJNOWSKIBędzin, PL
51 291 PLN
ADAM HEJNOWSKIBędzin, PL
51 291 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.