Wymiana/renowacja stolarki okiennej wraz z renowacja balustrad w Budynkach Ambasady RP w Hadze przy ul. Alexanderstraat 24 i 25.
Ambasada RP w Hadze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00112365
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00112365/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-13 11:41
- Lokalizacja
- Den Haag, NL
- Kraj zamawiającego
- NL
- ID przetargu
- ocds-148610-29b4462c-e3b8-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- NL
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Wykonawcy
1 przyznane
STANISŁAW JAKUBOWSKISzczecin, PL · lot 0
1 222 100 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00112365 z dnia 2021-07-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana/renowacja stolarki okiennej wraz z renowacja balustrad w Budynkach Ambasady RP w Hadze przy ul. Alexanderstraat 24 i 25.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Hadze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NL
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleksanderstraat
1.5.2.) Miejscowość: Den Haag
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-14JM
1.5.5.) Kraj: Niderlandy
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: NL332 - Agglomeratie ’s-Gravenhage
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: hague.administration@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/holandia
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.gov.pl/web/dyplomacja1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ambasada RP
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana/renowacja stolarki okiennej wraz z renowacja balustrad w Budynkach Ambasady RP w Hadze przy ul. Alexanderstraat 24 i 25.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29b4462c-e3b8-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00112365
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00014613/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana/renowacja stolarki okiennej wraz z renowacja balustrad w Budynkach Ambasady RP w Hadze przy ul. Alexanderstraat 24 i 25.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Udzielenie jest udzielane przez placówke zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o słuzbie zagranicznej.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana i renowacja stolarki okiennej, tarasów, balustrad, elewacji itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 EUR
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1222100 EUR
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1222100 EUR
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAMAR Stanisław Jakubowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 852-10-18-656
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-634
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1222100 EUR
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
| 2021-07-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |