Roboty remontowo malarskie pawilony , malowanie, remont łazienki, wykonanie wejścia zewnętrznego w Domu Pomocy Społecznej w Czernej

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W CZERNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00113191
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00113191/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-13 15:58
Lokalizacja
Krzeszowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4683a6ea-d5b2-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6761069793
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneGotowe panele ogrodzenioweRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie kopania rowówWykonywanie konstrukcji dachowychBetonowanieInstalowanie drzwi i okienKładzenie terakotyKładzenie glazuryRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00113191 z dnia 2021-07-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowo malarskie pawilony , malowanie, remont łazienki, wykonanie wejścia zewnętrznego w Domu Pomocy Społecznej w Czernej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W CZERNEJ

1.3.) Oddział zamawiającego: DPS Czerna - zamówienia publiczne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001063913

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czerna

1.5.2.) Miejscowość: Krzeszowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-065

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 122820219

1.5.8.) Numer faksu: 122820219

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@dpsczerna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpsczerna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.dpsczerna.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna - Dom Pomocy Społecznej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty remontowo malarskie pawilony , malowanie, remont łazienki, wykonanie wejścia zewnętrznego w Domu Pomocy Społecznej w Czernej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4683a6ea-d5b2-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113191

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00095843/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Roboty remontowo malarskie pawilony , malowanie, remont łazienki, wykonanie wejścia zewnętrznego - i

1.1.2 Remont ogrodzenia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00095993/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS-AK-271-3/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 123858,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dodatkowego wejścia do budynku wraz z instalacją drzwi i okna, przebudowa istniejącego podjazdu dla niepełnosprawnych, malowanie i remont pomieszczeń w budynku głównym i pawilonach oraz remont ogrodzenia od strony drogi”.
Zakres prac zgodnie z dokumentacją kosztorysową obejmuje:
Wykonanie dodatkowego wejścia bocznego zewnętrznego do jadalni w budynku głównym wraz z instalacją drzwi i okna, montaż kurtyny powietrznej, przebudowa podjazdu dla niepełnosprawnych, wykonanie balustrady schodowej;
Wykonanie robót malarskich pomieszczeń: jadalni, terapii, rehabilitacji pokoi mieszkańców, natrysków, w-c, palarni, malowanie stolarki drzwiowej oraz remont łazienki na budynku Głównym;
Remont łazienek, malowanie kuchni, dyżurek i łazienek wraz z w-c, wymiana drzwi do w-c i malowanie stolarki drzwiowej na Pawilonach; Remont ogrodzenia od strony drogi wraz z wymianą starego ogrodzenia na ogrodzenie systemowe;
Kolorystę ścian i podłóg oraz rodzaj użytych płytek, stolarki okiennej i drzwiowej należy uzgodnić z Zamawiającym przed przystąpieniem do realizacji prac;
Wszystkie te prace będą wykonywane w budynkach DPS i na terenie DPS Czerna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44231000-8 - Gotowe panele ogrodzeniowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45262300-4 - Betonowanie

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej ważnej oferty
2021-07-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane