Przebudowa przepustu na drodze powiatowej nr 1711 C Blizno – Książki w km 2+509.
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W WĄBRZEŹNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00113413
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00113413/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-14 08:46
- Lokalizacja
- Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d824bae-d4cd-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8781554736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00113413 z dnia 2021-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa przepustu na drodze powiatowej nr 1711 C Blizno – Książki w km 2+509.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W WĄBRZEŹNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871126407
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 61
1.5.2.) Miejscowość: Wąbrzeźno
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 56- 687- 13-86
1.5.8.) Numer faksu: 56- 687- 13-86
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@wabrzezno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zdp-wabrzezno.rbip.mojregion.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://zdp-wabrzezno.rbip.mojregion.info/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa przepustu na drodze powiatowej nr 1711 C Blizno – Książki w km 2+509.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d824bae-d4cd-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113413
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004001/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont przepustu (przebudowa) DP 1711C
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00094744/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.251.13.2021.WS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243902,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje w szczególności następujący zakres prac:
- przygotowanie dróg objazdowych łącznie z projektem czasowej zmiany organizacji ruchu i oznakowaniem,
- roboty rozbiórkowe nawierzchni i podbudowy oraz starego przepustu,
- wykonanie fundamentu z kruszywa o szerokości 1,80 m,
- wbudowanie rury z blachy spiralnie karbowanej o dł. 14,00 m, ø 1,20 m , po wykonaniu izolacji powłokowej na części przelotowej i ścianach czołowych rury,
- wykonanie zasypki rury przepustu,
- wykonanie podbudowy i konstrukcji nawierzchni jezdni,
- wykonanie ścian oporowych wlotu i wylotu przepustu z betonu zbrojonego,
- montaż barier stalowych ochronnych,
- wyrównanie poboczy i rekultywacja terenu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Mając na uwadze fakt , że zamawiający nie jest w stanie zwiększyć środków na to zadanie należy uznać, iż wypełnione zostały przesłanki unieważnienia pstępowania.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 318858,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 470046,96 PLN
| 2021-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |