"Sukcesywna dostawa fabrycznie nowych szczotek do zamiatarek RAVO, Schmidt Cleango, Multihog, Pronar"

Zakład Gospodarki Komunalnej w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00197819
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00197819/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-18 09:53
Lokalizacja
Chrzanów Duży, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-38770764-b33f-4fa8-b2b8-1ceffed2eb90
Identyfikator
5291800540
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Mechaniczne części zapasowe, z wyłączeniem silników i części silników

Wykonawcy

1 przyznane

KASTELL POSCHLOD MAJ SPÓŁKA KOMANDYTOWABłonie, PL · lot 0
73 330,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00197819 z dnia 2025-04-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"Sukcesywna dostawa fabrycznie nowych szczotek do zamiatarek RAVO, Schmidt Cleango, Multihog, Pronar"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146470221

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ekologiczna 1

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów Duży

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 2025dzp08@zgkgrodzisk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgkgrodzisk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgkgrodzisk.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Sukcesywna dostawa fabrycznie nowych szczotek do zamiatarek RAVO, Schmidt Cleango, Multihog, Pronar"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38770764-b33f-4fa8-b2b8-1ceffed2eb90

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00197819

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00146786

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/08/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 70000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych szczotek do zamiatarek RAVO, Schmidt Cleango, Multihog, Pronar, wyszczególnionych w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
2. Zamawiający gwarantuje zakup szczotek w ilości 15% wartości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ. Możliwa jest modyfikacja poszczególnych pozycji, poziomu zamówienia w granicach kwoty na którą będzie opiewać umowa. Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tytułu braku zamówienia wszystkich ilości szczotek ujętych w załączniku nr 2 do SWZ.
3. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za braki oraz wady dostarczonych szczotek.
4. Minimalna wartość jednorazowej dostawy wynosi 200,00 zł netto.
5. Przedmiot zamówienia będzie dostarczany na koszt Wykonawcy do siedziby Zamawiającego tj. 05-825 Chrzanów Duży ul. Ekologiczna 1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34320000-6 - Mechaniczne części zapasowe, z wyłączeniem silników i części silników

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73330,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73330,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73330,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KASTELL Poschlod Maj spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8942568383

7.3.3) Ulica: Zachodnia 2

7.3.4) Miejscowość: Błonie

7.3.5) Kod pocztowy: 55-330

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73330,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-04-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy