" Modernizacja bazy lokalowej i infrastruktury Szkoły Podstawowej nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim".
Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrowie Wielkopolskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00113923
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00113923/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-14 11:58
- Lokalizacja
- Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45f22ef5-d5d2-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6221797744
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlanePokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRampy wejściowe
Wykonawcy
2 przyznane
TOMASZ STEMPNIEWICZOstrów Wielkopolski, PL · lot 0
117 957 PLNTOMASZ STEMPNIEWICZOstrów Wielkopolski, PL · lot 1
33 948 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00113923 z dnia 2021-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
" Modernizacja bazy lokalowej i infrastruktury Szkoły Podstawowej nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrowie Wielkopolskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000694110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Staroprzygodzka 112
1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 7382521
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@podstawowa6.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://podstawowa6.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.podstawowa6.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
" Modernizacja bazy lokalowej i infrastruktury Szkoły Podstawowej nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45f22ef5-d5d2-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113923
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00094767/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 " Modernizacja bazy lokalowej i infrastruktury Szkoły Podstawowej nr 6 im. Macieja Rataja w Ostrowie Wielkopolskim".
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00096017/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP6.32.322.01.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 im. M. Rataja w Ostrowie Wielkopolskim.Zakres robót obejmuje:
Roboty przygotowawcze:
demontaż istniejącego osprzętu sportowego hali
demontaż listew przypodłogowych
Roboty posadzkowe
•Płyta boiska
naprawa płyty boiska poprzez wymianę fragmentów litej deski drewnianej ,
cyklinowanie istniejącej płyty boiska
szpachlowanie powierzchni parkietu
jednokrotne lakierowanie lakierem podkładowym
trzykrotne malowanie płyty boiska lakierem do podłóg sportowych, antypoślizgowym,
malowanie farbami specjalistycznymi, odpornymi na ścieranie linii boisk sportowych
montaż listew przypodłogowych
montaż drabinek sportowych i bramek
•Pas boczny boiska z dwoma klatkami schodowymi
demontaż istniejącej wykładziny
demontaż narożników schodowych
wykonanie betonowej wylewki samopoziomującej
montaż wykładziny obiektowej z cokołem
montaż narożników schodowych z PCV
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentacji projektowej oraz w przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 96760,83 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja schodów i podjazdów dla osób niepełnosprawnych przy wejściu do szkoły i przy wejściu do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 im M. Rataja w Ostrowie WielkopolskimZakres prac obejmuję :
- demontaż istniejących balustrad,
- rozbiórkę istniejących schodów wejściowych oraz pochylni,
- rozbiórkę istniejącej betonowej kostki brukowej,
- ustawienie murków oporowych typu L,
- wykonanie stopni schodowych z betonowych elementów prefabrykowanych,
- wykonanie nawierzchni schodów i pochylni z betonowej kostki brukowej,
- montaż balustrad
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentacji projektowej oraz w przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34953000-2 - Rampy wejściowe
4.5.5.) Wartość części: 22045,15 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 117957,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 117957,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 117957,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowa Stempel Tomasz Stempniewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222517250
7.3.3) Ulica: Wrocławska 30
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 63-400
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 117957,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33948,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33948,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33948,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowa Stempel Tomasz Stempniewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222517250
7.3.3) Ulica: Wrocławska 30
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
7.3.5) Kod pocztowy: 63-400
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33948,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |