„Dobudowa klatki schodowej oraz przebudowa umywalni w budynku Centrum Administracyjnym Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Brzegu w ramach zadania pn. "

Powiat Brzeski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00113697
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00113697/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-14 10:40
Lokalizacja
Brzeg, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-02e2179b-d810-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7471567388
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie domów dzieckaRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00113697 z dnia 2021-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Dobudowa klatki schodowej oraz przebudowa umywalni w budynku Centrum Administracyjnym Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Brzegu w ramach zadania pn. "

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Brzeski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412444

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Robotnicza 20

1.5.2.) Miejscowość: Brzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 49-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 77 444 79 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@brzeg-powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://brzeg-powiat.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dobudowa klatki schodowej oraz przebudowa umywalni w budynku Centrum Administracyjnym Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Brzegu w ramach zadania pn. "

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02e2179b-d810-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113697

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000546/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Dobudowa klatki schodowej oraz przebudowa umywalni w budynku Centrum Administracyjnym Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Brzegu w ramach zadania pn. "Deinstytucjonalizacja placówek (...)"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Opolskiego na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00097249/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZAM.272.1.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 258979,73

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dobudowa klatki schodowej oraz przebudowa umywalni w
budynku Centrum Administracyjnym Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, przy ul.
Poprzecznej 3c w Brzegu w ramach deinstytucjonalizacji placówek opiekuńczo-wychowawczych
w powiecie brzeskim. Inwestycja polega na dobudowie klatki schodowej do istniejącego budynku
oraz remoncie istniejącej umywalni. Budynek podlegający opracowaniu zlokalizowany jest na
działce nr 980/3 w Brzegu. Budynek w części podlegającej opracowaniu pełni funkcję Domu
Dziecka. Budynek wykonano jako obiekt częściowo podpiwniczony, w części podlegającej
opracowaniu bez kondygnacji podziemnej, o trzech kondygnacjach nadziemnych (parter, I
piętro, II piętro), kryty dachem płaskim. Budynek posiada własne przyłącze kanalizacji
ogólnospławnej, wodne, energetyczne, ciepłownicze i gazowe.Projektowana inwestycja polega
na rozbudowie budynku Domu Dziecka o klatkę schodową, zapewniającą dostęp do
pomieszczeń I piętra. Na terenie działki zlokalizowane jest utwardzone dojście do budynku, które
zostanie powiększone o dojście do przedmiotowej klatki schodowej. Pozostałe elementy
zagospodarowania terenu inwestycji pozostają nie zmienione.Po wykonaniu wszystkich prac
budowlanych (zamurowania, wybicie otworów, wykona-niu nadproży, pracach montażowych,
demontażowych) należy przewidzieć odtworzenie ścian, sufitów, posadzek do stanu istniejącego
(murowanie, tynkowanie, gipsowanie, ma-lowanie, uzupełnienie wykładzin przemysłowych PCV
barwionych w masie).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45215215-7 - Roboty budowlane w zakresie domów dziecka

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu termin składania ofert został wyznaczony przez Zamawiającego na dzień 13-07-2021 r. do godz. 8:00. Do upływu wyznaczonego terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
2021-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane