Termomodernizacja budynku komunalnego wraz z wykonaniem wewnętrznych instalacji: gazowej, centralnego ogrzewania i ciepłej wody przy ul. Targowej 62 w Legionowie

Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00113692
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00113692/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-14 10:40
Lokalizacja
Legionowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-29a1da0d-bed0-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5361923243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty elewacyjneRoboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty sanitarneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty izolacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

TMB Maat Sp.z o.o. Sp.k.Józefów, PL · lot 0
571 443,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00113692 z dnia 2021-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku komunalnego wraz z wykonaniem wewnętrznych instalacji: gazowej, centralnego ogrzewania i ciepłej wody przy ul. Targowej 62 w Legionowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524832

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 41

1.5.2.) Miejscowość: Legionowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.legionowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.legionowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku komunalnego wraz z wykonaniem wewnętrznych instalacji: gazowej, centralnego ogrzewania i ciepłej wody przy ul. Targowej 62 w Legionowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29a1da0d-bed0-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113692

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001598/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Termomodernizacja budynków komunalnych przy ul. Olszankowej C i ul. Targowej 62

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066620/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Rz.271.12.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Termomodernizacja budynku komunalnego wraz z wykonaniem wewnętrznych instalacji: gazowej, centralnego ogrzewania i ciepłej wody przy ul. Targowej 62 w Legionowie
2. ZAMAWIAJĄCY zleca, a WYKONAWCA przyjmuje do wykonania roboty budowlane polegające na termomodernizacji budynku komunalnego wraz z wykonaniem wewnętrznych instalacji: gazowej, centralnego ogrzewania i ciepłej wody przy ul. Targowej 62 w Legionowie.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) docieplenie ścian zewnętrznych, stropów wraz z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej,
2) rozbiórka i utylizacja zdemontowanych istniejących instalacji, pieców, osprzętu przekazanych przez najemcę lokalu,
3) wykonanie instalacji gazowej,
4) dostawę i montaż kotłów gazowych,
5) dostawę i montaż kuchni gazowych,
6) wykonanie instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji ciepłej wody użytkowej,
7) zabezpieczenie lokali na czas prowadzenia robót oraz uporządkowanie po wykonanych robotach lokali mieszkalnych i innych, w których będą prowadzone prace budowlane.
4. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z:
1) projektem budowlano-wykonawczym termomodernizacji komunalnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego,
2) aktualizacją projektu budowlanego instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej, podłączeniem kuchni gazowych do istniejącej instalacji gazu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym,
3) przedmiarami robót,
4) specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45232460-4 - Roboty sanitarne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 571443,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 571443,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 571443,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TMB Maat Sp.z o.o. Sp.k.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: TMB Maat Sp.z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5322059042, 1132901806

7.3.3) Ulica: Nowowiejska 109

7.3.4) Miejscowość: Józefów

7.3.5) Kod pocztowy: 05-410

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 571443,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zrealizuje roboty budowlane w terminie Wykonawca zrealizuje roboty budowlane w terminie 40 dni kalendarzowych od dnia wprowadzenia wykonawcy budowę.
UWAGA: w każdym mieszkaniu prace nie mogą trwać dłużej niż 5 dni roboczych
2021-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane