Budowa boisk wielofunkcyjnych w Gminie Żórawina
Urząd Gminy w Żórawinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00114131
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00114131/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-07-14 12:58
- Lokalizacja
- Żórawina, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4962f5e7-d008-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9141002520
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00114131 z dnia 2021-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boisk wielofunkcyjnych w Gminie Żórawina
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Gminy w Żórawinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935141
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Żórawina
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-020
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zorawina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zorawina.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zorawina.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boisk wielofunkcyjnych w Gminie Żórawina2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4962f5e7-d008-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00114131
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004592/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa boisk wielofunkcyjnych w m. Polakowice, Wilczków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00087389/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UG.IT.271.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1255119,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie części działki nr 55/1, obręb Polakowicedla budowy boiska wielofunkcyjnego wraz z infrastrukturą techniczną.
Przedmiotem zamówienia jest:
- budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej składającego się z
następujących boisk:
- do piłki ręcznej wymiarach 40x20m
- dwóch boisk do koszykówki o wym 15x24m
- boiska do piłki siatkowej o wym 9x18m
- ogrodzenie boiska piłkochwytem wysokości 4m
- wykonanie utwardzeń terenu dla ruchu pieszego, ponadto przewiduje się montaż urządzeń małej architektury- ławki, śmietniki.
Wokół projektowanych urządzeń sportowych przewiduje się także urządzenie
trawnika z trawy z zasiewu na warstwie ziemi organicznej (humusu).
Zamawiający powierzy Wykonawcy, a Wykonawca zobowiąże się do właściwego i zgodnego z zasadami sztuki budowlanej wykonanie inwestycji na podstawie zgłoszenia robót w Starostwie Powiatowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.5.) Wartość części: 623485,74 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie części działki nr 47, obręb Wilczków dla budowy boiska wielofunkcyjnego wraz z infrastrukturą techniczną.Przedmiotem zamówienia jest:
- budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej składającego się z
następujących boisk:
- do piłki ręcznej wymiarach 40x20m
- dwóch boisk do koszykówki o wym 15x24m
- boiska do piłki siatkowej o wym 9x18m
- ogrodzenie boiska piłkochwytem wysokości 4m
- wykonanie utwardzeń terenu dla ruchu pieszego, ponadto przewiduje się montaż
urządzeń małej architektury- ławki, śmietniki.
Wokół projektowanych urządzeń sportowych przewiduje się także urządzenie trawnika z trawy z zasiewu na warstwie ziemi organicznej (humusu).
Zamawiający powierzy Wykonawcy , a Wykonawca zobowiąże się do właściwego i
zgodnego z zasadami sztuki budowlanej wykonanie inwestycji na podstawie zgłoszenia robót w Starostwie Powiatowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.5.) Wartość części: 631633,46 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Decyzja powyższa została podjęta na postawie art. 255 pkt. 6 ustawy z dnia 19 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U z 2019 r., poz. 2019 ze zm.), zgodnie z którym postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, gdy postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego z powodu niespójności w dokumentach przetargowych stanowiących specyfikację na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Decyzja powyższa została podjęta na postawie art. 255 pkt. 6 ustawy z dnia 19 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U z 2019 r., poz. 2019 ze zm.), zgodnie z którym postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, gdy postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego z powodu niespójności w dokumentach przetargowych stanowiących specyfikację na potwierdzenie spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
| 2021-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |