Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Radwanicach – droga o nawierzchni tłuczniowej.

GMINA RADWANICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00114387
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00114387/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-07-14 14:07
Lokalizacja
Radwanice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9614ded0-d808-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6922256490
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00114387 z dnia 2021-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Radwanicach
– droga o nawierzchni tłuczniowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADWANICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 17

1.5.2.) Miejscowość: Radwanice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-160

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 767592014

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@radwanice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.radwanice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.radwanice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Radwanicach
– droga o nawierzchni tłuczniowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9614ded0-d808-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00114387

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003579/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Radwanice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00097043/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: InII.271.27.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 729195,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Radwanicach – droga o nawierzchni tłuczniowej obejmująca wykonanie przebudowy drogi gminnej poprzez wzmocnienie jej konstrukcji oraz wykonanie nawierzchni z mieszanki kruszyw granitowych zagęszczonych mechanicznie wraz z warstwą klinującą grysu granitowego. Odprowadzenie wód opadowych zgodnie z przyjętymi spadkami podłużnymi i poprzecznymi na całym odcinku drogi.
Długość drogi: 2 730,00 m
Szerokość drogi: 4,00 m
Szerokość poboczy gruntowych 0,50 m
Powierzchnia drogi ze skrzyżowaniem: 10 949,20 m2
Powierzchnia poboczy obustronnych: 2 651,60 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający planował, na podstawie złożonego w dniu 26.11.2020 r. wniosku o udzielenie pomocy finansowej, sfinansowanie części zamówienia z dotacji celowej z budżetu Województwa Dolnośląskiego. Planowana kwota pomocy miała wynieść 271.000,00 zł. Zgodnie z informacją otrzymaną z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, zamawiającemu nie zostaną przyznane w/w środki. Jednocześnie, zamawiający w ogłoszeniu o zamówieniu (Ogłoszenie nr 2021/BZP 00097043/01 dnia 28-06-2021r.) zawarł informację, że przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków, które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia.
W związku z powyższym, postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ środki, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
2021-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane